ADI & ANCUTA POP S.R.L.

ADI & ANCUTA POP S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Vama, Comuna Vama, Satu Mare, CUI 45773430. Cifră de afaceri 2025: 197.044 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF,

Registru

CUI
45773430
Denumire
ADI & ANCUTA POP S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|30|273|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
09.03.2022
Sediu
Mihai Eminescu, nr. 45, Sat Vama, Comuna Vama, Satu Mare
Activități autorizate (CAEN)
  • 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții · rev. 3
  • 2363 Fabricarea betonului · rev. 3
  • 2364 Fabricarea mortarului · rev. 3
  • 2366 Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos · rev. 3
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
Arată toate (37)
  • 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. · rev. 3
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
  • 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
  • 4391 Activități de zidărie · rev. 3
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 4942 Servicii de mutare · rev. 3
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
  • 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
  • 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
  • 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 197.044 lei (+31% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 82,7 mii lei · 2025 197 mii lei · maxim 2025 197 mii lei · minim 2023 60,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 5,6 mii lei · 2025 56 lei · maxim 2022 5,6 mii lei · minim 2025 56 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 2 · 2025 2 · maxim 2022 2 · minim 2024 1.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă197.044 lei150.821 lei60.547 lei82.731 lei
Venituri totale211.206 lei142.007 lei164.292 lei179.392 lei
Cheltuieli totale209.469 lei136.547 lei162.490 lei173.013 lei
Rezultat
Profit net56 lei4.163 lei1.197 lei5.569 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net56 lei4.163 lei1.197 lei5.569 lei
Bilanț
Active totale238.823 lei223.900 lei214.119 lei110.274 lei
Datorii227.639 lei212.771 lei207.153 lei104.505 lei
Capitaluri proprii11.184 lei11.129 lei6.966 lei5.769 lei
Oameni
Număr mediu de salariați2122

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este ADI & ANCUTA POP S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, ADI & ANCUTA POP S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul ADI & ANCUTA POP S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Vama, Comuna Vama, județul Satu Mare (Mihai Eminescu, nr. 45); numărul de înmatriculare e J|30|273|2022, din 09.03.2022.

Ce cifră de afaceri a avut ADI & ANCUTA POP S.R.L. în 2025?

197.044 lei, cu 31% peste 2024 (150.821 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 56 lei.

Câți salariați are ADI & ANCUTA POP S.R.L.?

2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre ADI & ANCUTA POP S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.