CALINCA CONTECH S.R.L.
CALINCA CONTECH S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Craciunești, Comuna Bocicoiu Mare, Maramureș, CUI 45772779. Cifră de afaceri 2025: 9.280 lei. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 45772779
- Denumire
- CALINCA CONTECH S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|24|376|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.03.2022
- Sediu
- CRĂCIUNEȘTI, nr. 328, Sat Craciunești, Comuna Bocicoiu Mare, Maramureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
Arată toate (10)
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 9.280 lei (-61% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 45,9 mii lei · 2025 9,3 mii lei · maxim 2022 45,9 mii lei · minim 2025 9,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 2,1 mii lei · 2025 6,8 mii lei · maxim 2024 13,7 mii lei · minim 2022 2,1 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 9.280 lei | 23.515 lei | 29.163 lei | 45.890 lei |
| Venituri totale | 9.280 lei | 23.515 lei | 29.168 lei | 45.890 lei |
| Cheltuieli totale | 1.466 lei | 7.660 lei | 15.782 lei | 42.546 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 6.752 lei | 13.699 lei | 11.244 lei | 2.094 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 6.752 lei | 13.699 lei | 11.244 lei | 2.094 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 33.799 lei | 27.047 lei | 13.348 lei | 9.697 lei |
| Datorii | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 7.593 lei |
| Capitaluri proprii | 33.799 lei | 27.047 lei | 13.348 lei | 2.104 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CALINCA CONTECH S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CALINCA CONTECH S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CALINCA CONTECH S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Craciunești, Comuna Bocicoiu Mare, județul Maramureș (CRĂCIUNEȘTI, nr. 328); numărul de înmatriculare e J|24|376|2022, din 09.03.2022.
Ce cifră de afaceri a avut CALINCA CONTECH S.R.L. în 2025?
9.280 lei, cu 61% sub 2024 (23.515 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 6.752 lei.
De unde vin datele despre CALINCA CONTECH S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.