MMV DURAZID CONSTRUCT S.R.L.

MMV DURAZID CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Sebes, Comuna Hârseni, Brașov, CUI 45766017. Cifră de afaceri 2023: 682.472 lei, 3 salariați. Date ONRC

Registru

CUI
45766017
Denumire
MMV DURAZID CONSTRUCT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|08|706|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
08.03.2022
Sediu
SEBEȘ, nr. 35, camera 2, Sat Sebes, Comuna Hârseni, Brașov
Activități autorizate (CAEN)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
  • 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
  • 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
Arată toate (28)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 4942 Servicii de mutare · rev. 2
  • 5210 Depozitări · rev. 2
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
  • 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
  • 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2023 · 2 bilanțuri

Financiar · 2022–2023 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.

În 2023, cifra de afaceri netă a fost 682.472 lei (+26% față de 2022).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 543,5 mii lei · 2023 682,5 mii lei · maxim 2023 682,5 mii lei · minim 2022 543,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 289,1 mii lei · 2023 351,1 mii lei · maxim 2023 351,1 mii lei · minim 2022 289,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 4 · 2023 3 · maxim 2022 4 · minim 2023 3.

Indicator20232022
Activitate
Cifră de afaceri netă682.472 lei543.489 lei
Venituri totale682.472 lei543.491 lei
Cheltuieli totale324.509 lei248.779 lei
Rezultat
Profit net351.138 lei289.085 lei
Pierdere netă0 lei0 lei
Rezultat net351.138 lei289.085 lei
Bilanț
Active totale647.813 lei313.520 lei
Datorii70.890 lei24.435 lei
Capitaluri proprii576.923 lei289.085 lei
Oameni
Număr mediu de salariați34

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MMV DURAZID CONSTRUCT S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, MMV DURAZID CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul MMV DURAZID CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sebes, Comuna Hârseni, județul Brașov (SEBEȘ, nr. 35, camera 2); numărul de înmatriculare e J|08|706|2022, din 08.03.2022.

Ce cifră de afaceri a avut MMV DURAZID CONSTRUCT S.R.L. în 2023?

682.472 lei, cu 26% peste 2022 (543.489 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 351.138 lei.

Câți salariați are MMV DURAZID CONSTRUCT S.R.L.?

3 salariați în medie în 2023 (4 în 2022), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre MMV DURAZID CONSTRUCT S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.