E-RYTHM MEDICAL S.R.L.
E-RYTHM MEDICAL S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Poduri-Bricești, Comuna Vadu Moților, Alba, CUI 45756161. Cifră de afaceri 2025: 1.274.543 lei, 2 salariați.
Registru
- CUI
- 45756161
- Denumire
- E-RYTHM MEDICAL S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|01|255|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.03.2022
- Sediu
- nr. 290, Sat Poduri-Bricești, Comuna Vadu Moților, Alba
- Activități autorizate (CAEN)
- 8610 Activități de asistență spitalicească · rev. 3
- 8621 Activități de asistență medicală generală · rev. 3
- 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 3
- 8694 Activități ale infirmierelor și moașelor · rev. 3
- 8696 Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă · rev. 3
- 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. · rev. 3
Arată toate (9)
- 8710 Activități ale centrelor de îngrijire medicală · rev. 3
- 8720 Activități ale centrelor de recuperare pshică și de dezintoxicare, exclusiv spitale · rev. 3
- 8730 Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane cu dizabilități aflate în incapacitate de a se îngriji singure · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.274.543 lei (+119% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 229,3 mii lei · 2025 1,3 mil. lei · maxim 2025 1,3 mil. lei · minim 2023 229,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 −5,6 mii lei · 2025 737 mii lei · maxim 2025 737 mii lei · minim 2022 −5,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 2 · 2025 2 · maxim 2024 2 · minim 2024 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 1.274.543 lei | 581.959 lei | 229.289 lei | — |
| Venituri totale | 1.274.559 lei | 581.962 lei | 229.290 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 500.056 lei | 289.168 lei | 94.846 lei | 5.598 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 737.032 lei | 275.814 lei | 113.369 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 5.598 lei |
| Rezultat net | 737.032 lei | 275.814 lei | 113.369 lei | -5.598 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 759.888 lei | 290.619 lei | 131.794 lei | — |
| Datorii | 22.576 lei | 14.525 lei | 18.225 lei | 5.398 lei |
| Capitaluri proprii | 737.312 lei | 276.094 lei | 113.569 lei | -5.398 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este E-RYTHM MEDICAL S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, E-RYTHM MEDICAL S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul E-RYTHM MEDICAL S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Poduri-Bricești, Comuna Vadu Moților, județul Alba (nr. 290); numărul de înmatriculare e J|01|255|2022, din 07.03.2022.
Ce cifră de afaceri a avut E-RYTHM MEDICAL S.R.L. în 2025?
1.274.543 lei, cu 119% peste 2024 (581.959 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 737.032 lei.
Câți salariați are E-RYTHM MEDICAL S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre E-RYTHM MEDICAL S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.