CUSTOM GARAGE & PERFORMANCE S.R.L.
CUSTOM GARAGE & PERFORMANCE S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Botoșani, Botoșani, CUI 45736849. Cifră de afaceri 2025: 385.709 lei, 1 salariați. Date ON
Registru
- CUI
- 45736849
- Denumire
- CUSTOM GARAGE & PERFORMANCE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|07|147|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.03.2022
- Sediu
- IAȘULUI, nr. 120, Municipiul Botoșani, Botoșani
- Activități autorizate (CAEN)
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 385.709 lei (+135% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 42,4 mii lei · 2025 385,7 mii lei · maxim 2025 385,7 mii lei · minim 2022 42,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 13,8 mii lei · 2025 19,2 mii lei · maxim 2024 24,6 mii lei · minim 2022 13,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 385.709 lei | 163.919 lei | 55.950 lei | 42.371 lei |
| Venituri totale | 385.709 lei | 163.919 lei | 55.950 lei | 42.371 lei |
| Cheltuieli totale | 362.775 lei | 135.439 lei | 37.109 lei | 28.577 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 19.198 lei | 24.607 lei | 18.571 lei | 13.794 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 19.198 lei | 24.607 lei | 18.571 lei | 13.794 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 81.280 lei | 61.276 lei | 33.775 lei | 22.183 lei |
| Datorii | 24.911 lei | 4.104 lei | 1.210 lei | 8.189 lei |
| Capitaluri proprii | 56.369 lei | 57.172 lei | 32.565 lei | 13.994 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CUSTOM GARAGE & PERFORMANCE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CUSTOM GARAGE & PERFORMANCE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CUSTOM GARAGE & PERFORMANCE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Botoșani, județul Botoșani (IAȘULUI, nr. 120); numărul de înmatriculare e J|07|147|2022, din 02.03.2022.
Ce cifră de afaceri a avut CUSTOM GARAGE & PERFORMANCE S.R.L. în 2025?
385.709 lei, cu 135% peste 2024 (163.919 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 19.198 lei.
Câți salariați are CUSTOM GARAGE & PERFORMANCE S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CUSTOM GARAGE & PERFORMANCE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.