EURO-NEXTPASS S.R.L.
EURO-NEXTPASS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Suceava, Suceava, CUI 45736237. Cifră de afaceri 2023: 242.704 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 45736237
- Denumire
- EURO-NEXTPASS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|448|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.03.2022
- Sediu
- UNIVERSITĂȚII, nr. 15-17, et. 2, BIROUL NR. 15, Municipiul Suceava, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 0150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) · rev. 3
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 3
- 0162 Activități auxiliare pentru creșterea animalelor · rev. 3
- 0163 Activități după recoltare și pregătirea semințelor · rev. 3
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase · rev. 3
Arată toate (43)
- 3812 Colectarea deșeurilor periculoase · rev. 3
- 3821 Recuperarea materialelor reciclabile · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 3
- 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 3
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 3
- 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele · rev. 3
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă · rev. 3
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2023 · 2 bilanțuri
Financiar · 2022–2023 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 242.704 lei (+112% față de 2022).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 114,7 mii lei · 2023 242,7 mii lei · maxim 2023 242,7 mii lei · minim 2022 114,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 1,4 mii lei · 2023 102 mii lei · maxim 2023 102 mii lei · minim 2022 1,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 2 · 2023 1 · maxim 2022 2 · minim 2023 1.
| Indicator | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 242.704 lei | 114.735 lei |
| Venituri totale | 242.899 lei | 114.735 lei |
| Cheltuieli totale | 139.090 lei | 112.549 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 102.001 lei | 1.448 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 102.001 lei | 1.448 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 137.530 lei | 45.668 lei |
| Datorii | 33.881 lei | 44.020 lei |
| Capitaluri proprii | 103.649 lei | 1.648 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EURO-NEXTPASS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, EURO-NEXTPASS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul EURO-NEXTPASS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Suceava, județul Suceava (UNIVERSITĂȚII, nr. 15-17, et. 2, BIROUL NR. 15); numărul de înmatriculare e J|33|448|2022, din 02.03.2022.
Ce cifră de afaceri a avut EURO-NEXTPASS S.R.L. în 2023?
242.704 lei, cu 112% peste 2022 (114.735 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 102.001 lei.
Câți salariați are EURO-NEXTPASS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2023 (2 în 2022), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre EURO-NEXTPASS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.