VELVET ARGY FLO S.R.L.
VELVET ARGY FLO S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 45731574. Cifră de afaceri 2025: 266.762 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 45731574
- Denumire
- VELVET ARGY FLO S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|4001|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.03.2022
- Sediu
- MAIOR ATANASE IONESCU, nr. 54, et. P, ap. 1, CORP B, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 1411 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele · rev. 2
- 1412 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru · rev. 2
- 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) · rev. 2
- 1414 Fabricarea de articole de lenjerie de corp · rev. 2
- 1419 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. · rev. 2
- 1439 Fabricarea prin tricotare sau croșetare a altor articole de îmbrăcăminte · rev. 2
Arată toate (14)
- 9529 Repararea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane · rev. 3
- 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8291 Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 266.762 lei (-9% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 11,5 mii lei · 2025 266,8 mii lei · maxim 2024 292,2 mii lei · minim 2022 11,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 −12,6 mii lei · 2025 109,2 mii lei · maxim 2025 109,2 mii lei · minim 2024 −26,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 5 · 2025 3 · maxim 2022 5 · minim 2023 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 266.762 lei | 292.200 lei | 286.660 lei | 11.527 lei |
| Venituri totale | 370.246 lei | 292.200 lei | 286.660 lei | 11.527 lei |
| Cheltuieli totale | 257.323 lei | 315.591 lei | 239.450 lei | 24.035 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 109.221 lei | 0 lei | 44.343 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 26.315 lei | 0 lei | 12.623 lei |
| Rezultat net | 109.221 lei | -26.315 lei | 44.343 lei | -12.623 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 197.905 lei | 123.921 lei | 160.707 lei | 34.867 lei |
| Datorii | 83.079 lei | 118.316 lei | 128.787 lei | 47.490 lei |
| Capitaluri proprii | 114.826 lei | 5.605 lei | 31.920 lei | -12.623 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VELVET ARGY FLO S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, VELVET ARGY FLO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul VELVET ARGY FLO S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (MAIOR ATANASE IONESCU, nr. 54, et. P, ap. 1, CORP B); numărul de înmatriculare e J|40|4001|2022, din 02.03.2022.
Ce cifră de afaceri a avut VELVET ARGY FLO S.R.L. în 2025?
266.762 lei, cu 9% sub 2024 (292.200 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 109.221 lei.
Câți salariați are VELVET ARGY FLO S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VELVET ARGY FLO S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.