SRA AUTOMATION S.R.L.
SRA AUTOMATION S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Zalău, Sălaj, CUI 45693713. Cifră de afaceri 2025: 534.579 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 45693713
- Denumire
- SRA AUTOMATION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|31|125|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.02.2022
- Sediu
- CORNELIU COPOSU, nr. 77 B, sc. B, et. 3, ap. 21, Municipiul Zalău, Sălaj
- Activități autorizate (CAEN)
- 2712 Fabricarea aparatelor de distribuție și control a electricității · rev. 3
- 3312 Repararea și întreținerea mașinilor · rev. 3
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
Arată toate (7)
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 534.579 lei (+79% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 216,3 mii lei · 2025 534,6 mii lei · maxim 2025 534,6 mii lei · minim 2022 216,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 150 mii lei · 2025 427,4 mii lei · maxim 2025 427,4 mii lei · minim 2022 150 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 0 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2022 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 534.579 lei | 298.647 lei | 289.576 lei | 216.344 lei |
| Venituri totale | 589.368 lei | 299.740 lei | 305.296 lei | 226.629 lei |
| Cheltuieli totale | 145.942 lei | 90.782 lei | 95.050 lei | 74.503 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 427.388 lei | 204.456 lei | 207.350 lei | 149.963 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 427.388 lei | 204.456 lei | 207.350 lei | 149.963 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 438.757 lei | 219.960 lei | 212.248 lei | 161.064 lei |
| Datorii | 11.269 lei | 6.786 lei | 4.798 lei | 11.001 lei |
| Capitaluri proprii | 427.488 lei | 213.174 lei | 207.450 lei | 150.063 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SRA AUTOMATION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SRA AUTOMATION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SRA AUTOMATION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Zalău, județul Sălaj (CORNELIU COPOSU, nr. 77 B, sc. B, et. 3, ap. 21); numărul de înmatriculare e J|31|125|2022, din 23.02.2022.
Ce cifră de afaceri a avut SRA AUTOMATION S.R.L. în 2025?
534.579 lei, cu 79% peste 2024 (298.647 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 427.388 lei.
Câți salariați are SRA AUTOMATION S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SRA AUTOMATION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.