COMFORT HOUSE & FINANCES S.R.L.
COMFORT HOUSE & FINANCES S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea, CUI 45680217. Cifră de afaceri 2025: 30.332 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 45680217
- Denumire
- COMFORT HOUSE & FINANCES S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|38|168|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.02.2022
- Sediu
- Henri Coandă, nr. 12A, et. 1, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii · rev. 3
- 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
Arată toate (7)
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 30.332 lei (+195% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 211,7 mii lei · 2025 30,3 mii lei · maxim 2022 211,7 mii lei · minim 2024 10,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 25,5 mii lei · 2025 −2,9 mii lei · maxim 2022 25,5 mii lei · minim 2024 −9,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2023 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 30.332 lei | 10.288 lei | 155.502 lei | 211.695 lei |
| Venituri totale | 30.332 lei | 10.348 lei | 155.516 lei | 211.705 lei |
| Cheltuieli totale | 33.276 lei | 20.141 lei | 152.343 lei | 180.913 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 1.853 lei | 25.531 lei |
| Pierdere netă | 2.944 lei | 9.793 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -2.944 lei | -9.793 lei | 1.853 lei | 25.531 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 26.390 lei | 27.144 lei | 28.761 lei | 40.568 lei |
| Datorii | 11.543 lei | 9.354 lei | 1.177 lei | 14.837 lei |
| Capitaluri proprii | 14.847 lei | 17.790 lei | 27.584 lei | 25.731 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este COMFORT HOUSE & FINANCES S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, COMFORT HOUSE & FINANCES S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul COMFORT HOUSE & FINANCES S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea (Henri Coandă, nr. 12A, et. 1); numărul de înmatriculare e J|38|168|2022, din 21.02.2022.
Ce cifră de afaceri a avut COMFORT HOUSE & FINANCES S.R.L. în 2025?
30.332 lei, cu 195% peste 2024 (10.288 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 2.944 lei.
De unde vin datele despre COMFORT HOUSE & FINANCES S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.