A&A MARCU S.R.L.
A&A MARCU S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie, Sibiu, CUI 45648704. Cifră de afaceri 2025: 222.191 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF
Registru
- CUI
- 45648704
- Denumire
- A&A MARCU S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|32|291|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.02.2022
- Sediu
- Ioan Virgil Ispas, nr. 7b, et. 2, ap. 9, Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie, Sibiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 222.191 lei (-7% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 182,6 mii lei · 2025 222,2 mii lei · maxim 2023 272,8 mii lei · minim 2022 182,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 −20,1 mii lei · 2025 5,8 mii lei · maxim 2024 12,7 mii lei · minim 2023 −64,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 222.191 lei | 239.448 lei | 272.823 lei | 182.611 lei |
| Venituri totale | 222.191 lei | 239.448 lei | 272.823 lei | 182.611 lei |
| Cheltuieli totale | 214.145 lei | 224.361 lei | 334.960 lei | 200.880 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 5.824 lei | 12.692 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 64.315 lei | 20.095 lei |
| Rezultat net | 5.824 lei | 12.692 lei | -64.315 lei | -20.095 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 20.533 lei | 12.730 lei | -1.009 lei | 6.303 lei |
| Datorii | 86.227 lei | 84.248 lei | 83.201 lei | 26.198 lei |
| Capitaluri proprii | -65.694 lei | -71.518 lei | -84.210 lei | -19.895 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este A&A MARCU S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, A&A MARCU S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul A&A MARCU S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie, județul Sibiu (Ioan Virgil Ispas, nr. 7b, et. 2, ap. 9); numărul de înmatriculare e J|32|291|2022, din 16.02.2022.
Ce cifră de afaceri a avut A&A MARCU S.R.L. în 2025?
222.191 lei, cu 7% sub 2024 (239.448 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 5.824 lei.
Câți salariați are A&A MARCU S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre A&A MARCU S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.