BISHOP SECURITY S.R.L.

BISHOP SECURITY S.R.L.: firmă în funcțiune din Oraș Otopeni, Ilfov, CUI 45644265. Cifră de afaceri 2025: 78.197 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
45644265
Denumire
BISHOP SECURITY S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|23|1004|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
15.02.2022
Sediu
MARIN SORESCU, nr. 3-5, bl. B1, ap. 15, mansarda, cam. 2, Oraș Otopeni, Ilfov
Activități autorizate (CAEN)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
  • 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
Arată toate (7)
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
23.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 78.197 lei (-83% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 568,2 mii lei · 2025 78,2 mii lei · maxim 2023 794,2 mii lei · minim 2025 78,2 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 530,9 mii lei · 2025 −48,4 mii lei · maxim 2023 620,6 mii lei · minim 2025 −48,4 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă78.197 lei471.617 lei794.241 lei568.156 lei
Venituri totale79.878 lei500.236 lei806.531 lei576.525 lei
Cheltuieli totale128.007 lei191.796 lei178.121 lei33.389 lei
Rezultat
Profit net0 lei297.023 lei620.627 lei530.879 lei
Pierdere netă48.397 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-48.397 lei297.023 lei620.627 lei530.879 lei
Bilanț
Active totale95.515 lei594.404 lei745.871 lei533.749 lei
Datorii143.672 lei297.141 lei125.004 lei2.670 lei
Capitaluri proprii-48.157 lei297.263 lei620.867 lei531.079 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este BISHOP SECURITY S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, BISHOP SECURITY S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 23.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul BISHOP SECURITY S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Otopeni, județul Ilfov (MARIN SORESCU, nr. 3-5, bl. B1, ap. 15, mansarda, cam. 2); numărul de înmatriculare e J|23|1004|2022, din 15.02.2022.

Ce cifră de afaceri a avut BISHOP SECURITY S.R.L. în 2025?

78.197 lei, cu 83% sub 2024 (471.617 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 48.397 lei.

Câți salariați are BISHOP SECURITY S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre BISHOP SECURITY S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (23.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.