STING METHOD S.R.L.
STING METHOD S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 45609306. Cifră de afaceri 2025: 886.352 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 45609306
- Denumire
- STING METHOD S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|2309|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.02.2022
- Sediu
- LAMINORULUI, nr. 138B, bl. B, sc. B, et. 7, ap. 76, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 3311 Repararea articolelor fabricate din metal · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 886.352 lei (+148% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 25,2 mii lei · 2025 886,4 mii lei · maxim 2025 886,4 mii lei · minim 2022 25,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 −36,2 mii lei · 2025 294,1 mii lei · maxim 2025 294,1 mii lei · minim 2022 −36,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 886.352 lei | 357.325 lei | 221.184 lei | 25.201 lei |
| Venituri totale | 931.290 lei | 357.351 lei | 221.193 lei | 25.201 lei |
| Cheltuieli totale | 614.919 lei | 321.778 lei | 226.312 lei | 60.674 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 294.065 lei | 29.309 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 5.119 lei | 36.229 lei |
| Rezultat net | 294.065 lei | 29.309 lei | -5.119 lei | -36.229 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 402.107 lei | 92.678 lei | 44.335 lei | 19.857 lei |
| Datorii | 149.150 lei | 104.517 lei | 85.483 lei | 55.886 lei |
| Capitaluri proprii | 252.957 lei | -11.839 lei | -41.148 lei | -36.029 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este STING METHOD S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, STING METHOD S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul STING METHOD S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (LAMINORULUI, nr. 138B, bl. B, sc. B, et. 7, ap. 76); numărul de înmatriculare e J|40|2309|2022, din 09.02.2022.
Ce cifră de afaceri a avut STING METHOD S.R.L. în 2025?
886.352 lei, cu 148% peste 2024 (357.325 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 294.065 lei.
Câți salariați are STING METHOD S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre STING METHOD S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.