BI FIRST APARTMENTS S.R.L.
BI FIRST APARTMENTS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Vărășeni, Comuna Răbăgani, Bihor, CUI 45599504. Cifră de afaceri 2025: 29.308 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 45599504
- Denumire
- BI FIRST APARTMENTS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|269|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.02.2022
- Sediu
- VĂRĂȘENI, nr. 14, Sat Vărășeni, Comuna Răbăgani, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · rev. 2
- 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor · rev. 2
- 0119 Cultivarea altor plante din culturi nepermanente · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 29.308 lei (+349% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 6,5 mii lei · 2025 29,3 mii lei · maxim 2025 29,3 mii lei · minim 2024 6,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 1,2 mii lei · 2025 1,6 mii lei · maxim 2024 5,6 mii lei · minim 2023 1,2 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 29.308 lei | 6.530 lei | — |
| Venituri totale | 32.388 lei | 8.298 lei | 1.808 lei |
| Cheltuieli totale | 29.704 lei | 1.671 lei | 615 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 1.600 lei | 5.555 lei | 1.193 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.600 lei | 5.555 lei | 1.193 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 270.281 lei | 11.792 lei | 6.743 lei |
| Datorii | 1.278 lei | 4.844 lei | 5.550 lei |
| Capitaluri proprii | 8.548 lei | 6.948 lei | 1.193 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BI FIRST APARTMENTS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, BI FIRST APARTMENTS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul BI FIRST APARTMENTS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Vărășeni, Comuna Răbăgani, județul Bihor (VĂRĂȘENI, nr. 14); numărul de înmatriculare e J|05|269|2022, din 08.02.2022.
Ce cifră de afaceri a avut BI FIRST APARTMENTS S.R.L. în 2025?
29.308 lei, cu 349% peste 2024 (6.530 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.600 lei.
De unde vin datele despre BI FIRST APARTMENTS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.