DSN LIFE EUROPE S.R.L.
DSN LIFE EUROPE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Roșu, Comuna Chiajna, Ilfov, CUI 45587437. Cifră de afaceri 2025: 112.161 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 45587437
- Denumire
- DSN LIFE EUROPE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|731|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.02.2022
- Sediu
- REZERVELOR, nr. 87, bl. 1, et. 7, ap. 114, Sat Roșu, Comuna Chiajna, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale · rev. 3
- 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 3
- 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
Arată toate (37)
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 3
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
- 8621 Activități de asistență medicală generală · rev. 3
- 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 3
- 8623 Activități de asistență stomatologică · rev. 3
- 8694 Activități ale infirmierelor și moașelor · rev. 3
- 8710 Activități ale centrelor de îngrijire medicală · rev. 3
- 8730 Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane cu dizabilități aflate în incapacitate de a se îngriji singure · rev. 3
- 8799 Alte activități de asistență socială, cu cazare n.c.a. · rev. 3
- 8810 Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane cu dizabilități aflate în incapacitate de a se îngriji singure · rev. 3
- 8899 Alte activități de asistență socială, fără cazare, n.c.a. · rev. 3
- 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur · rev. 3
- 9699 Alte servicii personale n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 112.161 lei (-51% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 46,3 mii lei · 2025 112,2 mii lei · maxim 2024 229,4 mii lei · minim 2022 46,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 29,7 mii lei · 2025 67,7 mii lei · maxim 2025 67,7 mii lei · minim 2024 −82,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 0 · 2025 0 · maxim 2023 0 · minim 2023 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 112.161 lei | 229.385 lei | 90.196 lei | 46.341 lei |
| Venituri totale | 113.341 lei | 229.998 lei | 91.112 lei | 46.407 lei |
| Cheltuieli totale | 38.850 lei | 312.246 lei | 45.248 lei | 15.361 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 67.675 lei | 0 lei | 38.524 lei | 29.656 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 82.249 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 67.675 lei | -82.249 lei | 38.524 lei | 29.656 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 102.376 lei | 34.780 lei | 169.993 lei | 38.437 lei |
| Datorii | 84.061 lei | 84.140 lei | 112.483 lei | 8.581 lei |
| Capitaluri proprii | 18.315 lei | -49.360 lei | 57.510 lei | 29.856 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DSN LIFE EUROPE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, DSN LIFE EUROPE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul DSN LIFE EUROPE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Roșu, Comuna Chiajna, județul Ilfov (REZERVELOR, nr. 87, bl. 1, et. 7, ap. 114); numărul de înmatriculare e J|23|731|2022, din 04.02.2022.
Ce cifră de afaceri a avut DSN LIFE EUROPE S.R.L. în 2025?
112.161 lei, cu 51% sub 2024 (229.385 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 67.675 lei.
Câți salariați are DSN LIFE EUROPE S.R.L.?
0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DSN LIFE EUROPE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.