ATELIER PROIECT 18 S.R.L.

ATELIER PROIECT 18 S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 6, București, CUI 45580447. Cifră de afaceri 2025: 303.156 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,

Registru

CUI
45580447
Denumire
ATELIER PROIECT 18 S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|1914|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
03.02.2022
Sediu
AZURULUI, nr. 5, bl. 118A, sc. A, et. 7, ap. 44, CAMERA NR. 2, București Sectorul 6, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 3
  • 1625 Fabricarea de uși și ferestre din lemn · rev. 3
  • 1627 Finisarea articolelor din lemn · rev. 3
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
Arată toate (30)
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
  • 4391 Activități de zidărie · rev. 3
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
  • 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
  • 9319 Alte activități sportive n.c.a · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 303.156 lei (+17% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 70 mii lei · 2025 303,2 mii lei · maxim 2025 303,2 mii lei · minim 2022 70 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 29,6 mii lei · 2025 102,1 mii lei · maxim 2023 167 mii lei · minim 2022 29,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă303.156 lei259.287 lei250.450 lei69.962 lei
Venituri totale303.056 lei259.392 lei250.450 lei69.962 lei
Cheltuieli totale197.302 lei76.215 lei52.421 lei38.230 lei
Rezultat
Profit net102.120 lei154.290 lei166.978 lei29.633 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net102.120 lei154.290 lei166.978 lei29.633 lei
Bilanț
Active totale272.048 lei203.137 lei208.905 lei30.873 lei
Datorii93.225 lei48.846 lei41.927 lei1.040 lei
Capitaluri proprii178.823 lei154.291 lei166.978 lei29.833 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11——

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este ATELIER PROIECT 18 S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, ATELIER PROIECT 18 S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul ATELIER PROIECT 18 S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 6, județul București (AZURULUI, nr. 5, bl. 118A, sc. A, et. 7, ap. 44, CAMERA NR. 2); numărul de înmatriculare e J|40|1914|2022, din 03.02.2022.

Ce cifră de afaceri a avut ATELIER PROIECT 18 S.R.L. în 2025?

303.156 lei, cu 17% peste 2024 (259.287 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 102.120 lei.

Câți salariați are ATELIER PROIECT 18 S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre ATELIER PROIECT 18 S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.