LUNARIUM STRATEGIC COMMUNICATION S.R.L.
LUNARIUM STRATEGIC COMMUNICATION S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Brașov, Brașov, CUI 45579060. Cifră de afaceri 2025: 65.565 lei, 1 salariați. Date ON
Registru
- CUI
- 45579060
- Denumire
- LUNARIUM STRATEGIC COMMUNICATION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|329|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 03.02.2022
- Sediu
- MOLNAR JANOS, nr. 20, bl. 50, ap. 6, Municipiul Brașov, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 5811 Activități de editare a cărților · rev. 3
- 5813 Activități de editare a revistelor și periodicelor · rev. 3
- 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 3
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
Arată toate (8)
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 9011 Activități de creație literară și compoziție muzicală · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 65.565 lei (-7% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 51,7 mii lei · 2025 65,6 mii lei · maxim 2024 70,4 mii lei · minim 2022 51,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 46,8 mii lei · 2025 11,7 mii lei · maxim 2022 46,8 mii lei · minim 2025 11,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 65.565 lei | 70.434 lei | 56.048 lei | 51.656 lei |
| Venituri totale | 65.565 lei | 70.434 lei | 56.048 lei | 51.656 lei |
| Cheltuieli totale | 53.291 lei | 45.339 lei | 40.863 lei | 3.375 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 11.717 lei | 24.404 lei | 14.635 lei | 46.762 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 11.717 lei | 24.404 lei | 14.635 lei | 46.762 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 7.470 lei | 42.695 lei | 18.749 lei | 48.030 lei |
| Datorii | 7.691 lei | 18.051 lei | 3.874 lei | 1.068 lei |
| Capitaluri proprii | -221 lei | 24.644 lei | 14.875 lei | 46.962 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LUNARIUM STRATEGIC COMMUNICATION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, LUNARIUM STRATEGIC COMMUNICATION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul LUNARIUM STRATEGIC COMMUNICATION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brașov, județul Brașov (MOLNAR JANOS, nr. 20, bl. 50, ap. 6); numărul de înmatriculare e J|08|329|2022, din 03.02.2022.
Ce cifră de afaceri a avut LUNARIUM STRATEGIC COMMUNICATION S.R.L. în 2025?
65.565 lei, cu 7% sub 2024 (70.434 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 11.717 lei.
Câți salariați are LUNARIUM STRATEGIC COMMUNICATION S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LUNARIUM STRATEGIC COMMUNICATION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.