DARCOSIM DCI S.R.L.
DARCOSIM DCI S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Feldioara, Comuna Feldioara, Brașov, CUI 45562874. Cifră de afaceri 2025: 82.888 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF
Registru
- CUI
- 45562874
- Denumire
- DARCOSIM DCI S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|291|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 01.02.2022
- Sediu
- OCTAVIAN GOGA, nr. 126, Sat Feldioara, Comuna Feldioara, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 2
- 0162 Activități auxiliare pentru creșterea animalelor · rev. 2
- 0163 Activități după recoltare · rev. 2
- 0164 Pregătirea semințelor · rev. 2
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 2
- 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · rev. 2
Arată toate (27)
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 2
- 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor · rev. 2
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 2
- 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului · rev. 2
- 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații · rev. 2
- 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor · rev. 2
- 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 2
- 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 2
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
- 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 82.888 lei (+8634% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 600 lei · 2025 82,9 mii lei · maxim 2025 82,9 mii lei · minim 2023 600 lei.
Rezultat net (lei): 2022 −1,8 mii lei · 2025 −22,7 mii lei · maxim 2024 −1,1 mii lei · minim 2023 −23,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2025 1 · maxim 2025 1 · minim 2025 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 82.888 lei | 949 lei | 600 lei | — |
| Venituri totale | 83.073 lei | 949 lei | 600 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 105.761 lei | 2.024 lei | 24.539 lei | 1.828 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 22.688 lei | 1.075 lei | 23.939 lei | 1.828 lei |
| Rezultat net | -22.688 lei | -1.075 lei | -23.939 lei | -1.828 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 60.918 lei | 2.993 lei | 2.838 lei | 4.236 lei |
| Datorii | 110.249 lei | 29.636 lei | 28.405 lei | 5.864 lei |
| Capitaluri proprii | -49.331 lei | -26.643 lei | -25.567 lei | -1.628 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DARCOSIM DCI S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, DARCOSIM DCI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul DARCOSIM DCI S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Feldioara, Comuna Feldioara, județul Brașov (OCTAVIAN GOGA, nr. 126); numărul de înmatriculare e J|08|291|2022, din 01.02.2022.
Ce cifră de afaceri a avut DARCOSIM DCI S.R.L. în 2025?
82.888 lei, cu 8634% peste 2024 (949 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 22.688 lei.
Câți salariați are DARCOSIM DCI S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DARCOSIM DCI S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.