IPAD CONSTRUCTII METALICE S.R.L.
IPAD CONSTRUCTII METALICE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Lăngești, Comuna Lunca Corbului, Argeș, CUI 45546313. Cifră de afaceri 2025: 65.040 lei. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 45546313
- Denumire
- IPAD CONSTRUCTII METALICE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|231|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.01.2022
- Sediu
- Industriei, nr. 182K, Sat Lăngești, Comuna Lunca Corbului, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
- 2561 Tratarea și acoperirea metalelor · rev. 2
- 2849 Fabricarea altor mașini-unelte n.c.a. · rev. 2
- 3511 Producția de energie electrică · rev. 2
- 3512 Transportul energiei electrice · rev. 2
- 3513 Distribuția energiei electrice · rev. 2
Arată toate (34)
- 3514 Comercializarea energiei electrice · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 2
- 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 2
- 7733 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare) · rev. 2
- 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 2
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
- 8292 Activități de ambalare · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 65.040 lei (-48% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 6 mii lei · 2025 65 mii lei · maxim 2023 479,5 mii lei · minim 2022 6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 1,3 mii lei · 2025 16,1 mii lei · maxim 2025 16,1 mii lei · minim 2022 1,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2024 1 · maxim 2023 3 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 65.040 lei | 125.815 lei | 479.500 lei | 6.000 lei |
| Venituri totale | 65.042 lei | 125.820 lei | 1.364.501 lei | 6.004 lei |
| Cheltuieli totale | 46.441 lei | 118.657 lei | 1.349.079 lei | 4.518 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 16.071 lei | 6.184 lei | 5.617 lei | 1.306 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 16.071 lei | 6.184 lei | 5.617 lei | 1.306 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 1.336.239 lei | 1.402.898 lei | 2.220.950 lei | 878.484 lei |
| Datorii | 1.306.822 lei | 1.389.551 lei | 2.213.827 lei | 876.978 lei |
| Capitaluri proprii | 29.417 lei | 13.347 lei | 7.123 lei | 1.506 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 3 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este IPAD CONSTRUCTII METALICE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, IPAD CONSTRUCTII METALICE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul IPAD CONSTRUCTII METALICE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Lăngești, Comuna Lunca Corbului, județul Argeș (Industriei, nr. 182K); numărul de înmatriculare e J|03|231|2022, din 28.01.2022.
Ce cifră de afaceri a avut IPAD CONSTRUCTII METALICE S.R.L. în 2025?
65.040 lei, cu 48% sub 2024 (125.815 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 16.071 lei.
De unde vin datele despre IPAD CONSTRUCTII METALICE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.