4HANDS SMART WORK S.R.L.
4HANDS SMART WORK S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 4, București, CUI 45540795. Cifră de afaceri 2025: 538.028 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 45540795
- Denumire
- 4HANDS SMART WORK S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|1393|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.01.2022
- Sediu
- METALURGIEI, nr. 81C-81D, sc. 1, et. 4, ap. 60, LOT 1, București Sectorul 4, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 538.028 lei (+1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 665,4 mii lei · 2025 538 mii lei · maxim 2022 665,4 mii lei · minim 2024 534 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 135,9 mii lei · 2025 54,5 mii lei · maxim 2022 135,9 mii lei · minim 2025 54,5 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 538.028 lei | 533.960 lei | 632.608 lei | 665.401 lei |
| Venituri totale | 548.040 lei | 542.301 lei | 634.868 lei | 665.421 lei |
| Cheltuieli totale | 483.754 lei | 472.452 lei | 497.720 lei | 509.966 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 54.514 lei | 60.343 lei | 118.495 lei | 135.885 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 54.514 lei | 60.343 lei | 118.495 lei | 135.885 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 529.445 lei | 507.772 lei | 477.988 lei | 361.426 lei |
| Datorii | 371.808 lei | 192.949 lei | 223.508 lei | 225.441 lei |
| Capitaluri proprii | 157.637 lei | 314.823 lei | 254.480 lei | 135.985 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este 4HANDS SMART WORK S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, 4HANDS SMART WORK S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul 4HANDS SMART WORK S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 4, județul București (METALURGIEI, nr. 81C-81D, sc. 1, et. 4, ap. 60, LOT 1); numărul de înmatriculare e J|40|1393|2022, din 28.01.2022.
Ce cifră de afaceri a avut 4HANDS SMART WORK S.R.L. în 2025?
538.028 lei, cu 1% peste 2024 (533.960 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 54.514 lei.
De unde vin datele despre 4HANDS SMART WORK S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.