GAUSSIAN BLUR S.R.L.

GAUSSIAN BLUR S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 45523735. Cifră de afaceri 2025: 294.075 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF

Registru

CUI
45523735
Denumire
GAUSSIAN BLUR S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|1164|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
25.01.2022
Sediu
DACIA, nr. 61, bl. C, sc. C, ap. 15 (61), PARTER, București Sectorul 1, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
  • 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
TRANSFER(SOSIRE)

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 294.075 lei (+2% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 209,5 mii lei · 2025 294,1 mii lei · maxim 2025 294,1 mii lei · minim 2022 209,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 195 mii lei · 2025 141,3 mii lei · maxim 2023 212,4 mii lei · minim 2025 141,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 2 · maxim 2025 2 · minim 2022 1.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă294.075 lei288.099 lei275.819 lei209.501 lei
Venituri totale294.075 lei288.099 lei275.819 lei209.501 lei
Cheltuieli totale149.835 lei93.934 lei60.706 lei9.428 lei
Rezultat
Profit net141.300 lei191.284 lei212.410 lei194.976 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net141.300 lei191.284 lei212.410 lei194.976 lei
Bilanț
Active totale157.342 lei315.761 lei231.679 lei205.102 lei
Datorii15.802 lei124.237 lei19.069 lei9.926 lei
Capitaluri proprii141.540 lei191.524 lei212.610 lei195.176 lei
Oameni
Număr mediu de salariați2111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este GAUSSIAN BLUR S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, GAUSSIAN BLUR S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul GAUSSIAN BLUR S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (DACIA, nr. 61, bl. C, sc. C, ap. 15 (61), PARTER); numărul de înmatriculare e J|40|1164|2022, din 25.01.2022.

Ce cifră de afaceri a avut GAUSSIAN BLUR S.R.L. în 2025?

294.075 lei, cu 2% peste 2024 (288.099 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 141.300 lei.

Câți salariați are GAUSSIAN BLUR S.R.L.?

2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre GAUSSIAN BLUR S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.