BICART BEST CONSTRUCT S.R.L.
BICART BEST CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Comarnic, Oraș Comarnic, Prahova, CUI 45513006. Cifră de afaceri 2025: 1.254.776 lei, 1 salariați. Dat
Registru
- CUI
- 45513006
- Denumire
- BICART BEST CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|189|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.01.2022
- Sediu
- POIANA, nr. 196, Loc. Comarnic, Oraș Comarnic, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
Arată toate (45)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.254.776 lei (+32% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 390,7 mii lei · 2025 1,3 mil. lei · maxim 2025 1,3 mil. lei · minim 2022 390,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 6,4 mii lei · 2025 94,5 mii lei · maxim 2025 94,5 mii lei · minim 2022 6,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 1.254.776 lei | 953.290 lei | 773.597 lei | 390.679 lei |
| Venituri totale | 1.254.776 lei | 955.540 lei | 798.849 lei | 422.725 lei |
| Cheltuieli totale | 1.142.384 lei | 890.907 lei | 744.391 lei | 408.184 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 94.529 lei | 43.378 lei | 47.775 lei | 6.424 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 94.529 lei | 43.378 lei | 47.775 lei | 6.424 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 200.410 lei | 124.265 lei | 85.418 lei | 39.241 lei |
| Datorii | 54.336 lei | 46.053 lei | 31.019 lei | 32.617 lei |
| Capitaluri proprii | 146.074 lei | 78.212 lei | 54.399 lei | 6.624 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BICART BEST CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, BICART BEST CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul BICART BEST CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Comarnic, Oraș Comarnic, județul Prahova (POIANA, nr. 196); numărul de înmatriculare e J|29|189|2022, din 21.01.2022.
Ce cifră de afaceri a avut BICART BEST CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
1.254.776 lei, cu 32% peste 2024 (953.290 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 94.529 lei.
Câți salariați are BICART BEST CONSTRUCT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre BICART BEST CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.