NORTH DATA CENTER S.R.L.

NORTH DATA CENTER S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 45501630. Cifră de afaceri 2025: 0 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
45501630
Denumire
NORTH DATA CENTER S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|913|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
20.01.2022
Sediu
TUDOR VIANU, nr. 10, et. 1, ap. 2, București Sectorul 1, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 0510 Extracția cărbunelui superior (PCS=>23865 kJ/kg) · rev. 3
  • 0520 Extracția cărbunelui inferior (PCS<23865 kJ/kg) · rev. 3
  • 0710 Extracția minereurilor feroase · rev. 3
  • 0721 Extracția minereurilor de uraniu și toriu · rev. 3
  • 0729 Extracția altor minereuri metalifere neferoase · rev. 3
  • 0811 Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei · rev. 3
Arată toate (97)
  • 0812 Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului · rev. 3
  • 0891 Extracția mineralelor pentru industria chimică și a îngrășămintelor naturale · rev. 3
  • 0892 Extracția turbei · rev. 3
  • 0893 Extracția sării · rev. 3
  • 0899 Alte activități extractive n.c.a. · rev. 3
  • 3524 Depozitarea gazelor, ca parte a serviciilor de furnizare · rev. 3
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
  • 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. · rev. 3
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
  • 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
  • 4391 Activități de zidărie · rev. 3
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
  • 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
  • 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 3
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
  • 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
  • 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
  • 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea · rev. 3
  • 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
  • 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
  • 4761 Comerț cu amănuntul al cărților · rev. 3
  • 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
  • 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive · rev. 3
  • 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
  • 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
  • 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice · rev. 3
  • 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice · rev. 3
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
  • 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
  • 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 3
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
  • 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 4942 Servicii de mutare · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
  • 5224 Manipulări · rev. 3
  • 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
  • 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
  • 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video · rev. 3
  • 6031 Activități ale agențiilor de știri · rev. 3
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
  • 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a · rev. 3
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
  • 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
  • 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
  • 8220 Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) · rev. 3
  • 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 0 lei.

Cifră de afaceri netă (lei): 2024 0 lei · 2025 0 lei · maxim 2024 0 lei · minim 2024 0 lei.

Rezultat net (lei): 2022 −25,6 mii lei · 2025 −11,4 mii lei · maxim 2024 −7,7 mii lei · minim 2022 −25,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2024 0 · 2025 0 · maxim 2024 0 · minim 2024 0.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă0 lei0 lei——
Venituri totale0 lei0 lei0 lei0 lei
Cheltuieli totale11.383 lei7.681 lei8.287 lei25.643 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă11.383 lei7.681 lei8.287 lei25.643 lei
Rezultat net-11.383 lei-7.681 lei-8.287 lei-25.643 lei
Bilanț
Active totale7.454.245 lei7.465.628 lei7.473.309 lei7.135.096 lei
Datorii7.507.029 lei7.507.029 lei7.507.029 lei7.160.529 lei
Capitaluri proprii-52.784 lei-41.401 lei-33.720 lei-25.433 lei
Oameni
Număr mediu de salariați00——

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este NORTH DATA CENTER S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, NORTH DATA CENTER S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul NORTH DATA CENTER S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (TUDOR VIANU, nr. 10, et. 1, ap. 2); numărul de înmatriculare e J|40|913|2022, din 20.01.2022.

Ce cifră de afaceri a avut NORTH DATA CENTER S.R.L. în 2025?

0 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 11.383 lei.

Câți salariați are NORTH DATA CENTER S.R.L.?

0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre NORTH DATA CENTER S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.