VLADAREAN SOFTWARE S.R.L.
VLADAREAN SOFTWARE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Bod, Comuna Bod, Brașov, CUI 45483835. Cifră de afaceri 2025: 372.859 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 45483835
- Denumire
- VLADAREAN SOFTWARE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|122|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.01.2022
- Sediu
- TUDOR VLADIMIRESCU, nr. 126, camera 1, Sat Bod, Comuna Bod, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 372.859 lei (+22% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 272,5 mii lei · 2025 372,9 mii lei · maxim 2025 372,9 mii lei · minim 2022 272,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 253,8 mii lei · 2025 273,3 mii lei · maxim 2025 273,3 mii lei · minim 2023 219,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 372.859 lei | 306.025 lei | 274.960 lei | 272.476 lei |
| Venituri totale | 377.085 lei | 314.710 lei | 289.545 lei | 284.348 lei |
| Cheltuieli totale | 93.149 lei | 56.434 lei | 67.875 lei | 24.454 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 273.307 lei | 249.292 lei | 219.333 lei | 253.771 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 273.307 lei | 249.292 lei | 219.333 lei | 253.771 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 535.203 lei | 424.560 lei | 223.951 lei | 257.384 lei |
| Datorii | 261.656 lei | 175.028 lei | 4.313 lei | 3.413 lei |
| Capitaluri proprii | 273.547 lei | 249.532 lei | 219.638 lei | 253.971 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VLADAREAN SOFTWARE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, VLADAREAN SOFTWARE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul VLADAREAN SOFTWARE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bod, Comuna Bod, județul Brașov (TUDOR VLADIMIRESCU, nr. 126, camera 1); numărul de înmatriculare e J|08|122|2022, din 17.01.2022.
Ce cifră de afaceri a avut VLADAREAN SOFTWARE S.R.L. în 2025?
372.859 lei, cu 22% peste 2024 (306.025 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 273.307 lei.
Câți salariați are VLADAREAN SOFTWARE S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VLADAREAN SOFTWARE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.