PFS GROUP S.R.L.

PFS GROUP S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Ștefan cel Mare, Comuna Ștefan cel Mare, Neamț, CUI 45482783. Cifră de afaceri 2025: 8.992.869 lei, 19 salariați. D

Registru

CUI
45482783
Denumire
PFS GROUP S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|27|60|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
17.01.2022
Sediu
Brândușei, nr. 15, Sat Ștefan cel Mare, Comuna Ștefan cel Mare, Neamț
Activități autorizate (CAEN)
  • 1611 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 3
  • 1612 Prelucrarea și finisarea lemnului · rev. 3
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 3
  • 2363 Fabricarea betonului · rev. 3
  • 2364 Fabricarea mortarului · rev. 3
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
Arată toate (20)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 8.992.869 lei (+41% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 668,4 mii lei · 2025 9 mil. lei · maxim 2025 9 mil. lei · minim 2022 668,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 321,7 mii lei · 2025 1,6 mil. lei · maxim 2025 1,6 mil. lei · minim 2022 321,7 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 4 · 2025 19 · maxim 2025 19 · minim 2022 4.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă8.992.869 lei6.384.842 lei2.698.197 lei668.363 lei
Venituri totale8.998.936 lei6.402.505 lei2.699.126 lei668.365 lei
Cheltuieli totale7.220.329 lei5.249.304 lei1.914.635 lei340.114 lei
Rezultat
Profit net1.552.803 lei1.068.139 lei758.028 lei321.696 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net1.552.803 lei1.068.139 lei758.028 lei321.696 lei
Bilanț
Active totale4.037.062 lei3.099.523 lei1.272.807 lei370.141 lei
Datorii2.401.870 lei2.031.364 lei514.759 lei48.425 lei
Capitaluri proprii1.635.192 lei1.068.159 lei758.048 lei321.716 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1912154

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este PFS GROUP S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, PFS GROUP S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul PFS GROUP S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ștefan cel Mare, Comuna Ștefan cel Mare, județul Neamț (Brândușei, nr. 15); numărul de înmatriculare e J|27|60|2022, din 17.01.2022.

Ce cifră de afaceri a avut PFS GROUP S.R.L. în 2025?

8.992.869 lei, cu 41% peste 2024 (6.384.842 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.552.803 lei.

Câți salariați are PFS GROUP S.R.L.?

19 salariați în medie în 2025 (12 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre PFS GROUP S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.