BCC TOPOGRAPHY S.R.L.

BCC TOPOGRAPHY S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Vălișoara, Comuna Vălișoara, Hunedoara, CUI 45480324. Cifră de afaceri 2025: 249.785 lei, 0 salariați. Date ON

Registru

CUI
45480324
Denumire
BCC TOPOGRAPHY S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|20|65|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
17.01.2022
Sediu
VĂLIȘOARA, nr. 87, Sat Vălișoara, Comuna Vălișoara, Hunedoara
Activități autorizate (CAEN)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 249.785 lei (+36% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 27 mii lei · 2025 249,8 mii lei · maxim 2025 249,8 mii lei · minim 2022 27 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 14 mii lei · 2025 79,6 mii lei · maxim 2025 79,6 mii lei · minim 2022 14 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 0 · 2025 0 · maxim 2024 2 · minim 2022 0.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă249.785 lei183.040 lei66.455 lei27.000 lei
Venituri totale249.785 lei183.057 lei92.555 lei27.900 lei
Cheltuieli totale168.000 lei141.277 lei66.978 lei13.536 lei
Rezultat
Profit net79.586 lei40.169 lei24.992 lei13.962 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net79.586 lei40.169 lei24.992 lei13.962 lei
Bilanț
Active totale211.786 lei123.152 lei76.440 lei21.565 lei
Datorii52.977 lei43.929 lei37.386 lei7.503 lei
Capitaluri proprii158.809 lei79.223 lei39.054 lei14.062 lei
Oameni
Număr mediu de salariați0210

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este BCC TOPOGRAPHY S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, BCC TOPOGRAPHY S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul BCC TOPOGRAPHY S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Vălișoara, Comuna Vălișoara, județul Hunedoara (VĂLIȘOARA, nr. 87); numărul de înmatriculare e J|20|65|2022, din 17.01.2022.

Ce cifră de afaceri a avut BCC TOPOGRAPHY S.R.L. în 2025?

249.785 lei, cu 36% peste 2024 (183.040 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 79.586 lei.

Câți salariați are BCC TOPOGRAPHY S.R.L.?

0 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre BCC TOPOGRAPHY S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.