IREDI CONSTRUCT S.R.L.
IREDI CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Dițești, Comuna Filipeștii de Pădure, Prahova, CUI 45477841. Cifră de afaceri 2025: 169.640 lei, 1 salariați.
Registru
- CUI
- 45477841
- Denumire
- IREDI CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|130|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.01.2022
- Sediu
- DIȚEȘTI, nr. 120, CAMERA 1, Sat Dițești, Comuna Filipeștii de Pădure, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
Arată toate (18)
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 169.640 lei (+19% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 93 mii lei · 2025 169,6 mii lei · maxim 2023 216 mii lei · minim 2022 93 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 3,7 mii lei · 2025 4,8 mii lei · maxim 2023 28,6 mii lei · minim 2022 3,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2023 2 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 169.640 lei | 142.145 lei | 216.009 lei | 93.030 lei |
| Venituri totale | 169.640 lei | 142.145 lei | 216.009 lei | 96.030 lei |
| Cheltuieli totale | 163.351 lei | 116.727 lei | 185.254 lei | 91.431 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 4.847 lei | 24.025 lei | 28.637 lei | 3.687 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 4.847 lei | 24.025 lei | 28.637 lei | 3.687 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 68.959 lei | 45.984 lei | 33.354 lei | 10.534 lei |
| Datorii | 62.069 lei | 21.719 lei | 4.477 lei | 6.647 lei |
| Capitaluri proprii | 6.890 lei | 24.265 lei | 28.877 lei | 3.887 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este IREDI CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, IREDI CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul IREDI CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Dițești, Comuna Filipeștii de Pădure, județul Prahova (DIȚEȘTI, nr. 120, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|29|130|2022, din 14.01.2022.
Ce cifră de afaceri a avut IREDI CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
169.640 lei, cu 19% peste 2024 (142.145 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 4.847 lei.
Câți salariați are IREDI CONSTRUCT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre IREDI CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.