NONDAS TRANS S.R.L.
NONDAS TRANS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Săucești, Comuna Săucești, Bacău, CUI 45465090. Cifră de afaceri 2025: 185.429 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 45465090
- Denumire
- NONDAS TRANS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|64|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.01.2022
- Sediu
- Macilor, nr. 1, Sat Săucești, Comuna Săucești, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 185.429 lei (+74% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 78,3 mii lei · 2025 185,4 mii lei · maxim 2025 185,4 mii lei · minim 2022 78,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 47,6 mii lei · 2025 −25,6 mii lei · maxim 2023 49,7 mii lei · minim 2025 −25,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2024 2 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 185.429 lei | 106.345 lei | 166.508 lei | 78.296 lei |
| Venituri totale | 188.779 lei | 106.345 lei | 167.583 lei | 78.296 lei |
| Cheltuieli totale | 212.531 lei | 128.855 lei | 116.224 lei | 29.932 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 49.683 lei | 47.581 lei |
| Pierdere netă | 25.599 lei | 23.574 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -25.599 lei | -23.574 lei | 49.683 lei | 47.581 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 255.997 lei | 191.878 lei | 105.667 lei | 56.028 lei |
| Datorii | 207.706 lei | 117.988 lei | 8.203 lei | 8.247 lei |
| Capitaluri proprii | 48.291 lei | 73.890 lei | 97.464 lei | 47.781 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NONDAS TRANS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, NONDAS TRANS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul NONDAS TRANS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Săucești, Comuna Săucești, județul Bacău (Macilor, nr. 1); numărul de înmatriculare e J|04|64|2022, din 13.01.2022.
Ce cifră de afaceri a avut NONDAS TRANS S.R.L. în 2025?
185.429 lei, cu 74% peste 2024 (106.345 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 25.599 lei.
Câți salariați are NONDAS TRANS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NONDAS TRANS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.