POV21 MARKETING S.R.L.
POV21 MARKETING S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Sigmir, Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud, CUI 45462344. Cifră de afaceri 2025: 170.156 lei, 1 salariați.
Registru
- CUI
- 45462344
- Denumire
- POV21 MARKETING S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|06|34|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.01.2022
- Sediu
- nr. 282, Loc. Sigmir, Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud
- Activități autorizate (CAEN)
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
- 7420 Activități fotografice · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 170.156 lei (-60% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 129,5 mii lei · 2025 170,2 mii lei · maxim 2024 430,5 mii lei · minim 2022 129,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 25,2 mii lei · 2025 −76,3 mii lei · maxim 2024 76,3 mii lei · minim 2025 −76,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 170.156 lei | 430.518 lei | 208.806 lei | 129.528 lei |
| Venituri totale | 170.182 lei | 430.713 lei | 208.814 lei | 129.553 lei |
| Cheltuieli totale | 244.965 lei | 340.507 lei | 147.810 lei | 103.142 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 76.293 lei | 59.469 lei | 25.225 lei |
| Pierdere netă | 76.283 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -76.283 lei | 76.293 lei | 59.469 lei | 25.225 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 100.931 lei | 299.246 lei | 98.995 lei | 48.038 lei |
| Datorii | 167.214 lei | 128.260 lei | 4.301 lei | 12.813 lei |
| Capitaluri proprii | -66.283 lei | 170.986 lei | 94.694 lei | 35.225 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este POV21 MARKETING S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, POV21 MARKETING S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul POV21 MARKETING S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Sigmir, Municipiul Bistrița, județul Bistrița-Năsăud (nr. 282); numărul de înmatriculare e J|06|34|2022, din 12.01.2022.
Ce cifră de afaceri a avut POV21 MARKETING S.R.L. în 2025?
170.156 lei, cu 60% sub 2024 (430.518 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 76.283 lei.
Câți salariați are POV21 MARKETING S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre POV21 MARKETING S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.