ATELIER CONTUR S.R.L.
ATELIER CONTUR S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud, CUI 45425982. Cifră de afaceri 2025: 76.222 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 45425982
- Denumire
- ATELIER CONTUR S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|06|6|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.01.2022
- Sediu
- HENIU, nr. 4, sc. B, ap. 26, Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud
- Activități autorizate (CAEN)
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
Arată toate (12)
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
- 7411 Activități de design industrial și vestimentar · rev. 3
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
- 7413 Activități de design de interior · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 76.222 lei (+29% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 23,5 mii lei · 2025 76,2 mii lei · maxim 2025 76,2 mii lei · minim 2022 23,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 22,6 mii lei · 2025 57,4 mii lei · maxim 2025 57,4 mii lei · minim 2023 22,1 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 76.222 lei | 59.124 lei | 26.100 lei | 23.522 lei |
| Venituri totale | 76.222 lei | 59.124 lei | 26.100 lei | 23.522 lei |
| Cheltuieli totale | 8.551 lei | 6.251 lei | 516 lei | 268 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 57.385 lei | 44.836 lei | 22.105 lei | 22.562 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 57.385 lei | 44.836 lei | 22.105 lei | 22.562 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 77.996 lei | 45.681 lei | 28.789 lei | 22.772 lei |
| Datorii | 20.308 lei | 0 lei | 922 lei | 10 lei |
| Capitaluri proprii | 57.688 lei | 45.681 lei | 27.867 lei | 22.762 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ATELIER CONTUR S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ATELIER CONTUR S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ATELIER CONTUR S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Bistrița, județul Bistrița-Năsăud (HENIU, nr. 4, sc. B, ap. 26); numărul de înmatriculare e J|06|6|2022, din 04.01.2022.
Ce cifră de afaceri a avut ATELIER CONTUR S.R.L. în 2025?
76.222 lei, cu 29% peste 2024 (59.124 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 57.385 lei.
De unde vin datele despre ATELIER CONTUR S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.