INDREI MAISON CONSTRUCT S.R.L.

INDREI MAISON CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Coroieni, Comuna Coroieni, Maramureș, CUI 45404190. Cifră de afaceri 2025: 8.151 lei, 1 salariați. Da

Registru

CUI
45404190
Denumire
INDREI MAISON CONSTRUCT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|24|2125|2021
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
24.12.2021
Sediu
COROIENI, nr. 131, Sat Coroieni, Comuna Coroieni, Maramureș
Activități autorizate (CAEN)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
Arată toate (14)
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 8.151 lei (-44% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 35,5 mii lei · 2025 8,2 mii lei · maxim 2023 35,5 mii lei · minim 2025 8,2 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 −9,2 mii lei · 2025 239 lei · maxim 2023 16,3 mii lei · minim 2024 −28,8 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă8.151 lei14.471 lei35.497 lei—
Venituri totale14.901 lei36.971 lei65.497 lei57 lei
Cheltuieli totale14.580 lei65.717 lei48.557 lei9.208 lei
Rezultat
Profit net239 lei0 lei16.298 lei0 lei
Pierdere netă0 lei28.780 lei0 lei9.153 lei
Rezultat net239 lei-28.780 lei16.298 lei-9.153 lei
Bilanț
Active totale34.170 lei22.755 lei54.391 lei-8.951 lei
Datorii55.367 lei44.190 lei47.046 lei2 lei
Capitaluri proprii-21.197 lei-21.435 lei7.345 lei-8.953 lei
Oameni
Număr mediu de salariați111—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este INDREI MAISON CONSTRUCT S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, INDREI MAISON CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul INDREI MAISON CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Coroieni, Comuna Coroieni, județul Maramureș (COROIENI, nr. 131); numărul de înmatriculare e J|24|2125|2021, din 24.12.2021.

Ce cifră de afaceri a avut INDREI MAISON CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

8.151 lei, cu 44% sub 2024 (14.471 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 239 lei.

Câți salariați are INDREI MAISON CONSTRUCT S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre INDREI MAISON CONSTRUCT S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.