CENTRIS SIDE IT S.R.L.
CENTRIS SIDE IT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Galați, Galați, CUI 45387587. Cifră de afaceri 2025: 271.136 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 45387587
- Denumire
- CENTRIS SIDE IT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|17|2002|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.12.2021
- Sediu
- GALAȚI, nr. 13, bl. X6, sc. 1, et. 7, ap. 32, camera 1, Municipiul Galați, Galați
- Activități autorizate (CAEN)
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 271.136 lei (+0% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 297,8 mii lei · 2025 271,1 mii lei · maxim 2022 297,8 mii lei · minim 2023 228,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 286 mii lei · 2025 170,2 mii lei · maxim 2022 286 mii lei · minim 2023 155,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 271.136 lei | 271.461 lei | 228.631 lei | 297.842 lei |
| Venituri totale | 280.426 lei | 296.196 lei | 229.767 lei | 297.842 lei |
| Cheltuieli totale | 102.818 lei | 105.792 lei | 71.972 lei | 3.496 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 170.212 lei | 182.416 lei | 155.543 lei | 285.971 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 170.212 lei | 182.416 lei | 155.543 lei | 285.971 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 176.966 lei | 186.842 lei | 160.327 lei | 287.369 lei |
| Datorii | 7.473 lei | 4.425 lei | 4.784 lei | 1.398 lei |
| Capitaluri proprii | 169.493 lei | 182.417 lei | 155.543 lei | 285.971 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CENTRIS SIDE IT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CENTRIS SIDE IT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CENTRIS SIDE IT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Galați, județul Galați (GALAȚI, nr. 13, bl. X6, sc. 1, et. 7, ap. 32, camera 1); numărul de înmatriculare e J|17|2002|2021, din 21.12.2021.
Ce cifră de afaceri a avut CENTRIS SIDE IT S.R.L. în 2025?
271.136 lei, cu 0% peste 2024 (271.461 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 170.212 lei.
Câți salariați are CENTRIS SIDE IT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CENTRIS SIDE IT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.