FLUO DENTAL LAB S.R.L.
FLUO DENTAL LAB S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Mănăstirea, Comuna Mica, Cluj, CUI 45325878. Cifră de afaceri 2025: 60.150 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 45325878
- Denumire
- FLUO DENTAL LAB S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|5956|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.12.2021
- Sediu
- MĂNĂSTIREA, nr. 261A, Sat Mănăstirea, Comuna Mica, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 3250 Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice · rev. 2
- 3250 Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 60.150 lei (-45% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 78,7 mii lei · 2025 60,2 mii lei · maxim 2023 212,7 mii lei · minim 2025 60,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 −33,1 mii lei · 2025 16,4 mii lei · maxim 2025 16,4 mii lei · minim 2022 −33,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 60.150 lei | 110.120 lei | 212.653 lei | 78.655 lei |
| Venituri totale | 110.150 lei | 110.142 lei | 212.653 lei | 78.655 lei |
| Cheltuieli totale | 92.600 lei | 129.780 lei | 216.663 lei | 110.284 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 16.448 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 20.742 lei | 5.714 lei | 33.108 lei |
| Rezultat net | 16.448 lei | -20.742 lei | -5.714 lei | -33.108 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 28.230 lei | 31.794 lei | 6.316 lei | 4.771 lei |
| Datorii | 11.582 lei | 91.158 lei | 44.938 lei | 37.679 lei |
| Capitaluri proprii | 16.648 lei | -59.364 lei | -38.622 lei | -32.908 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FLUO DENTAL LAB S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, FLUO DENTAL LAB S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul FLUO DENTAL LAB S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Mănăstirea, Comuna Mica, județul Cluj (MĂNĂSTIREA, nr. 261A); numărul de înmatriculare e J|12|5956|2021, din 08.12.2021.
Ce cifră de afaceri a avut FLUO DENTAL LAB S.R.L. în 2025?
60.150 lei, cu 45% sub 2024 (110.120 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 16.448 lei.
Câți salariați are FLUO DENTAL LAB S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FLUO DENTAL LAB S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.