GAW PRIME S.R.L.
GAW PRIME S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Bosanci, Comuna Bosanci, Suceava, CUI 45283179. Cifră de afaceri 2025: 2.147.450 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 45283179
- Denumire
- GAW PRIME S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|2208|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.11.2021
- Sediu
- Alexandru cel Bun, nr. 88, Sat Bosanci, Comuna Bosanci, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
Arată toate (35)
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.147.450 lei (+42% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 1,1 mil. lei · 2025 2,1 mil. lei · maxim 2025 2,1 mil. lei · minim 2023 1,1 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2022 −979 lei · 2025 436,5 mii lei · maxim 2023 707,9 mii lei · minim 2022 −979 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 3 · 2025 3 · maxim 2023 3 · minim 2023 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 2.147.450 lei | 1.513.969 lei | 1.145.883 lei | — |
| Venituri totale | 2.196.498 lei | 1.570.079 lei | 1.277.410 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 1.699.526 lei | 1.220.581 lei | 559.201 lei | 979 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 436.514 lei | 299.262 lei | 707.886 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 979 lei |
| Rezultat net | 436.514 lei | 299.262 lei | 707.886 lei | -979 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 870.757 lei | 610.283 lei | 832.573 lei | 56.970 lei |
| Datorii | 166.524 lei | 79.914 lei | 125.466 lei | 57.749 lei |
| Capitaluri proprii | 704.233 lei | 530.369 lei | 707.107 lei | -779 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GAW PRIME S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, GAW PRIME S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul GAW PRIME S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bosanci, Comuna Bosanci, județul Suceava (Alexandru cel Bun, nr. 88); numărul de înmatriculare e J|33|2208|2021, din 25.11.2021.
Ce cifră de afaceri a avut GAW PRIME S.R.L. în 2025?
2.147.450 lei, cu 42% peste 2024 (1.513.969 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 436.514 lei.
Câți salariați are GAW PRIME S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GAW PRIME S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.