EMDEMNIC S.R.L.
EMDEMNIC S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Urda de Sus, Comuna Stoina, Gorj, CUI 45250260. Cifră de afaceri 2024: 2.277.353 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 45250260
- Denumire
- EMDEMNIC S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|18|1309|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.11.2021
- Sediu
- Principală, nr. 28, Sat Urda de Sus, Comuna Stoina, Gorj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
Arată toate (30)
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 3
- 9031 Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2024 · 4 bilanțuri
Financiar · 2021–2024 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 2.277.353 lei (+225% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 4 mii lei · 2024 2,3 mil. lei · maxim 2024 2,3 mil. lei · minim 2021 4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 3,2 mii lei · 2024 1,7 mil. lei · maxim 2024 1,7 mil. lei · minim 2021 3,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 0 · 2024 1 · maxim 2023 1 · minim 2021 0.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 2.277.353 lei | 701.492 lei | 377.019 lei | 4.000 lei |
| Venituri totale | 2.634.305 lei | 701.504 lei | 377.020 lei | 4.000 lei |
| Cheltuieli totale | 868.310 lei | 225.440 lei | 116.567 lei | 663 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 1.699.038 lei | 469.890 lei | 254.978 lei | 3.217 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.699.038 lei | 469.890 lei | 254.978 lei | 3.217 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 2.416.308 lei | 641.318 lei | 263.399 lei | 4.137 lei |
| Datorii | 708.875 lei | 163.033 lei | 5.004 lei | 720 lei |
| Capitaluri proprii | 1.707.433 lei | 478.285 lei | 258.395 lei | 3.417 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EMDEMNIC S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, EMDEMNIC S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul EMDEMNIC S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Urda de Sus, Comuna Stoina, județul Gorj (Principală, nr. 28); numărul de înmatriculare e J|18|1309|2021, din 19.11.2021.
Ce cifră de afaceri a avut EMDEMNIC S.R.L. în 2024?
2.277.353 lei, cu 225% peste 2023 (701.492 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.699.038 lei.
Câți salariați are EMDEMNIC S.R.L.?
1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre EMDEMNIC S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.