I.P.M. SRL
I.P.M. SRL: firmă în funcțiune din Sat Ibănești, Comuna Ibănești, Botoșani, CUI 4524547. Cifră de afaceri 2025: 603.809 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 4524547
- Denumire
- I.P.M. SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|07|982|1992
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.11.1992
- Sediu
- Sat Ibănești, Comuna Ibănești, Botoșani
- Activități autorizate (CAEN)
- 5211 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 603.809 lei (-9% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 186,1 mii lei · 2025 603,8 mii lei · maxim 2023 679,4 mii lei · minim 2015 186,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −24,7 mii lei · 2025 38,2 mii lei · maxim 2020 885,7 mii lei · minim 2017 −249,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 4 · maxim 2020 18 · minim 2015 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 603.809 lei | 666.951 lei | 679.436 lei | 552.242 lei | 467.932 lei | 557.187 lei | 477.683 lei | 307.341 lei | 277.842 lei | 219.589 lei | 186.088 lei |
| Venituri totale | 878.807 lei | 794.982 lei | 945.565 lei | 788.232 lei | 786.103 lei | 2.019.125 lei | 656.646 lei | 354.217 lei | 371.129 lei | 232.798 lei | 198.559 lei |
| Cheltuieli totale | 825.546 lei | 795.155 lei | 938.149 lei | 782.179 lei | 780.552 lei | 1.117.952 lei | 757.265 lei | 453.911 lei | 617.604 lei | 361.104 lei | 217.606 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 38.236 lei | 0 lei | 104 lei | 147 lei | 530 lei | 885.661 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 16.066 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 105.407 lei | 102.789 lei | 249.259 lei | 131.228 lei | 24.666 lei |
| Rezultat net | 38.236 lei | -16.066 lei | 104 lei | 147 lei | 530 lei | 885.661 lei | -105.407 lei | -102.789 lei | -249.259 lei | -131.228 lei | -24.666 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 721.104 lei | 775.031 lei | 674.584 lei | 674.055 lei | 621.625 lei | 658.084 lei | 632.404 lei | 572.255 lei | 559.621 lei | 526.031 lei | 531.453 lei |
| Datorii | 592.700 lei | 684.863 lei | 568.646 lei | 568.221 lei | 515.938 lei | 552.927 lei | 1.412.908 lei | 1.247.352 lei | 1.131.929 lei | 849.080 lei | 723.273 lei |
| Capitaluri proprii | 128.108 lei | 89.872 lei | 105.938 lei | 105.834 lei | 105.687 lei | 105.157 lei | -780.504 lei | -675.097 lei | -572.308 lei | -323.049 lei | -191.820 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 9 | 9 | 12 | 18 | 10 | 5 | 11 | 4 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este I.P.M. SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, I.P.M. SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul I.P.M. SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ibănești, Comuna Ibănești, județul Botoșani; numărul de înmatriculare e J|07|982|1992, din 23.11.1992.
Ce cifră de afaceri a avut I.P.M. SRL în 2025?
603.809 lei, cu 9% sub 2024 (666.951 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 38.236 lei.
Câți salariați are I.P.M. SRL?
4 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre I.P.M. SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.