AMEERA GOLD INTERNATIONAL S.R.L.

AMEERA GOLD INTERNATIONAL S.R.L.: firmă în dizolvare sau lichidare din Municipiul Adjud, Vrancea, CUI 45210452. Cifră de afaceri 2025: 0 lei, 0 salariați. Date

Registru

CUI
45210452
Denumire
AMEERA GOLD INTERNATIONAL S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|39|1140|2021
Stare în registru
în dizolvare sau lichidare
Data înmatriculării
11.11.2021
Sediu
MIHAIL EMINESCU, nr. 52, Municipiul Adjud, Vrancea
Activități autorizate (CAEN)
  • 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 2
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
18.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2025 · un singur bilanț

Financiar · 2025 · un singur bilanț.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 0 lei.

Cifră de afaceri netă (lei): 2025 0 lei · maxim 2025 0 lei · minim 2025 0 lei.

Rezultat net (lei): 2025 0 lei · maxim 2025 0 lei · minim 2025 0 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2025 0 · maxim 2025 0 · minim 2025 0.

Indicator2025
Activitate
Cifră de afaceri netă0 lei
Venituri totale0 lei
Cheltuieli totale0 lei
Rezultat
Profit net0 lei
Pierdere netă0 lei
Rezultat net0 lei
Bilanț
Active totale0 lei
Datorii302 lei
Capitaluri proprii-302 lei
Oameni
Număr mediu de salariați0

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este AMEERA GOLD INTERNATIONAL S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, AMEERA GOLD INTERNATIONAL S.R.L. figurează în dizolvare sau lichidare. La ANAF, pe 18.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul AMEERA GOLD INTERNATIONAL S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Adjud, județul Vrancea (MIHAIL EMINESCU, nr. 52); numărul de înmatriculare e J|39|1140|2021, din 11.11.2021.

Ce cifră de afaceri a avut AMEERA GOLD INTERNATIONAL S.R.L. în 2025?

0 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 0 lei.

Câți salariați are AMEERA GOLD INTERNATIONAL S.R.L.?

0 salariați în medie în 2025, după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre AMEERA GOLD INTERNATIONAL S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (18.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.