NICOLA AMENAJĂRI CONSTRUCȚII S.R.L.
NICOLA AMENAJĂRI CONSTRUCȚII S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Brehuiești, Comuna Vlădeni, Botoșani, CUI 45196196. Cifră de afaceri 2025: 45.945 lei. Date ONRC
Registru
- CUI
- 45196196
- Denumire
- NICOLA AMENAJĂRI CONSTRUCȚII S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|07|728|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.11.2021
- Sediu
- BREHUIEȘTI, Sat Brehuiești, Comuna Vlădeni, Botoșani
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
Arată toate (12)
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 4942 Servicii de mutare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 45.945 lei (-34% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 35,5 mii lei · 2025 45,9 mii lei · maxim 2024 69,9 mii lei · minim 2023 35,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 29 mii lei · 2025 18,5 mii lei · maxim 2024 48,9 mii lei · minim 2025 18,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2024 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 45.945 lei | 69.915 lei | 35.534 lei |
| Venituri totale | 46.180 lei | 69.915 lei | 35.791 lei |
| Cheltuieli totale | 24.086 lei | 11.735 lei | 1.393 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 18.547 lei | 48.871 lei | 29.004 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 18.547 lei | 48.871 lei | 29.004 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 97.100 lei | 108.272 lei | 37.397 lei |
| Datorii | 1.011 lei | 30.730 lei | 8.393 lei |
| Capitaluri proprii | 96.089 lei | 77.542 lei | 29.004 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NICOLA AMENAJĂRI CONSTRUCȚII S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, NICOLA AMENAJĂRI CONSTRUCȚII S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul NICOLA AMENAJĂRI CONSTRUCȚII S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Brehuiești, Comuna Vlădeni, județul Botoșani (BREHUIEȘTI); numărul de înmatriculare e J|07|728|2021, din 09.11.2021.
Ce cifră de afaceri a avut NICOLA AMENAJĂRI CONSTRUCȚII S.R.L. în 2025?
45.945 lei, cu 34% sub 2024 (69.915 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 18.547 lei.
De unde vin datele despre NICOLA AMENAJĂRI CONSTRUCȚII S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.