LE MOULIN PRODUCTION SRL
LE MOULIN PRODUCTION SRL: firmă cu activitatea suspendată din Sat Goicea, Comuna Goicea, Dolj, CUI 4518499. Cifră de afaceri 2024: 182.011 lei. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 4518499
- Denumire
- LE MOULIN PRODUCTION SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|16|2356|1993
- Stare în registru
- cu activitatea suspendată
- Data înmatriculării
- 02.08.1993
- Sediu
- nr. 193, Sat Goicea, Comuna Goicea, Dolj
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- SUSPENDARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 182.011 lei (-29% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 384,5 mii lei · 2024 182 mii lei · maxim 2022 426,3 mii lei · minim 2024 182 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 50,7 mii lei · 2024 −50,6 mii lei · maxim 2016 69,7 mii lei · minim 2024 −50,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 3 · 2023 3 · maxim 2016 3 · minim 2018 2.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 182.011 lei | 257.261 lei | 426.326 lei | 271.072 lei | 267.676 lei | 256.289 lei | 213.364 lei | 264.441 lei | 377.923 lei | 384.535 lei |
| Venituri totale | 156.492 lei | 268.070 lei | 420.958 lei | 260.633 lei | 265.606 lei | 265.525 lei | 217.048 lei | 270.111 lei | 371.684 lei | 384.535 lei |
| Cheltuieli totale | 205.227 lei | 248.545 lei | 357.471 lei | 267.990 lei | 245.703 lei | 234.546 lei | 215.972 lei | 230.381 lei | 298.179 lei | 322.276 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 16.952 lei | 59.224 lei | 0 lei | 17.225 lei | 28.413 lei | 0 lei | 37.085 lei | 69.726 lei | 50.723 lei |
| Pierdere netă | 50.555 lei | 0 lei | 0 lei | 9.425 lei | 0 lei | 0 lei | 1.058 lei | 0 lei | 0 lei | — |
| Rezultat net | -50.555 lei | 16.952 lei | 59.224 lei | -9.425 lei | 17.225 lei | 28.413 lei | -1.058 lei | 37.085 lei | 69.726 lei | 50.723 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 220.050 lei | 274.608 lei | 296.032 lei | 235.628 lei | 255.152 lei | 228.273 lei | 200.146 lei | 204.853 lei | 188.462 lei | 195.407 lei |
| Datorii | 3.624 lei | 7.627 lei | 7.487 lei | 6.307 lei | 16.406 lei | 6.752 lei | 8.096 lei | 11.745 lei | 32.439 lei | 109.110 lei |
| Capitaluri proprii | 216.426 lei | 266.981 lei | 288.545 lei | 229.321 lei | 238.746 lei | 221.521 lei | 192.050 lei | 193.108 lei | 156.023 lei | 86.297 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 3 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LE MOULIN PRODUCTION SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, LE MOULIN PRODUCTION SRL figurează cu activitatea suspendată. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul LE MOULIN PRODUCTION SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Goicea, Comuna Goicea, județul Dolj (nr. 193); numărul de înmatriculare e J|16|2356|1993, din 02.08.1993.
Ce cifră de afaceri a avut LE MOULIN PRODUCTION SRL în 2024?
182.011 lei, cu 29% sub 2023 (257.261 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 50.555 lei.
De unde vin datele despre LE MOULIN PRODUCTION SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.