SOLI-TRANS MANAGEMENT S.R.L.
SOLI-TRANS MANAGEMENT S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Techirghiol, Oraș Techirghiol, Constanța, CUI 45130663. Cifră de afaceri 2025: 7.177.220 lei, 1 salari
Registru
- CUI
- 45130663
- Denumire
- SOLI-TRANS MANAGEMENT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|3545|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.10.2021
- Sediu
- ECATERINA VARGA, nr. 18, Loc. Techirghiol, Oraș Techirghiol, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5020 Transporturi maritime și costiere de marfă · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
- 5222 Activități de servicii anexe transporturilor pe apă · rev. 3
Arată toate (12)
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 23.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 7.177.220 lei (-3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 4,8 mil. lei · 2025 7,2 mil. lei · maxim 2024 7,4 mil. lei · minim 2023 2,9 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2021 0 lei · 2025 2 mil. lei · maxim 2024 2,9 mil. lei · minim 2021 0 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 7.177.220 lei | 7.401.030 lei | 2.870.606 lei | 4.770.589 lei | — |
| Venituri totale | 7.514.017 lei | 7.690.438 lei | 3.017.638 lei | 4.817.836 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 5.072.380 lei | 4.231.616 lei | 1.420.722 lei | 2.540.599 lei | — |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 2.046.634 lei | 2.905.288 lei | 1.545.472 lei | 2.229.119 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 2.046.634 lei | 2.905.288 lei | 1.545.472 lei | 2.229.119 lei | 0 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 8.664.083 lei | 6.599.362 lei | 3.851.822 lei | 2.428.222 lei | 200 lei |
| Datorii | 821.262 lei | 269.283 lei | 327.031 lei | 198.903 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | 7.842.821 lei | 6.330.079 lei | 3.524.791 lei | 2.229.319 lei | 200 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SOLI-TRANS MANAGEMENT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SOLI-TRANS MANAGEMENT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 23.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SOLI-TRANS MANAGEMENT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Techirghiol, Oraș Techirghiol, județul Constanța (ECATERINA VARGA, nr. 18); numărul de înmatriculare e J|13|3545|2021, din 27.10.2021.
Ce cifră de afaceri a avut SOLI-TRANS MANAGEMENT S.R.L. în 2025?
7.177.220 lei, cu 3% sub 2024 (7.401.030 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.046.634 lei.
Câți salariați are SOLI-TRANS MANAGEMENT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SOLI-TRANS MANAGEMENT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (23.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.