CAPSSA A.M. 21 S.R.L.
CAPSSA A.M. 21 S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Bacău, Bacău, CUI 45101668. Cifră de afaceri 2025: 385.660 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 45101668
- Denumire
- CAPSSA A.M. 21 S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|1804|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.10.2021
- Sediu
- VIORELELOR, nr. 6, sc. A, ap. 10, Municipiul Bacău, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate · rev. 2
- 6492 Alte activități de creditare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 385.660 lei (+53% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 208 mii lei · 2025 385,7 mii lei · maxim 2025 385,7 mii lei · minim 2022 208 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 69,6 mii lei · 2025 110,9 mii lei · maxim 2025 110,9 mii lei · minim 2022 69,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 2 · maxim 2025 2 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 385.660 lei | 251.966 lei | 283.386 lei | 207.984 lei |
| Venituri totale | 385.660 lei | 251.966 lei | 283.386 lei | 207.984 lei |
| Cheltuieli totale | 253.629 lei | 156.512 lei | 172.489 lei | 133.058 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 110.906 lei | 80.142 lei | 108.063 lei | 69.626 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 110.906 lei | 80.142 lei | 108.063 lei | 69.626 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 328.762 lei | 268.022 lei | 188.546 lei | 182.032 lei |
| Datorii | 9.826 lei | 9.991 lei | 10.657 lei | 112.206 lei |
| Capitaluri proprii | 318.936 lei | 258.031 lei | 177.889 lei | 69.826 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CAPSSA A.M. 21 S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CAPSSA A.M. 21 S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CAPSSA A.M. 21 S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Bacău, județul Bacău (VIORELELOR, nr. 6, sc. A, ap. 10); numărul de înmatriculare e J|04|1804|2021, din 22.10.2021.
Ce cifră de afaceri a avut CAPSSA A.M. 21 S.R.L. în 2025?
385.660 lei, cu 53% peste 2024 (251.966 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 110.906 lei.
Câți salariați are CAPSSA A.M. 21 S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CAPSSA A.M. 21 S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.