AGRICOM LIEBLING S.R.L.
AGRICOM LIEBLING S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Liebling, Comuna Liebling, Timiș, CUI 45090291. Cifră de afaceri 2023: 154.025 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 45090291
- Denumire
- AGRICOM LIEBLING S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|4199|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.10.2021
- Sediu
- nr. 573, Sat Liebling, Comuna Liebling, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · rev. 2
- 0112 Cultivarea orezului · rev. 2
- 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor · rev. 2
- 0114 Cultivarea trestiei de zahăr · rev. 2
- 0129 Cultivarea altor plante permanente · rev. 2
- 0130 Cultivarea plantelor pentru înmulțire · rev. 2
Arată toate (32)
- 0141 Creșterea bovinelor de lapte · rev. 2
- 0142 Creșterea altor bovine · rev. 2
- 0143 Creșterea cailor și a altor cabaline · rev. 2
- 0145 Creșterea ovinelor și caprinelor · rev. 2
- 0146 Creșterea porcinelor · rev. 2
- 0147 Creșterea păsărilor · rev. 2
- 0149 Creșterea altor animale · rev. 2
- 0150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) · rev. 2
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 2
- 0162 Activități auxiliare pentru creșterea animalelor · rev. 2
- 0163 Activități după recoltare · rev. 2
- 0164 Pregătirea semințelor · rev. 2
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 2
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 2
- 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii · rev. 2
- 4624 Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate · rev. 2
- 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 5229 Alte activități anexe transporturilor · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 2
- 7731 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2023 · 3 bilanțuri
Financiar · 2021–2023 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 154.025 lei (-43% față de 2022).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 271,8 mii lei · 2023 154 mii lei · maxim 2022 271,8 mii lei · minim 2023 154 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 −4,3 mii lei · 2023 −156,2 mii lei · maxim 2021 −4,3 mii lei · minim 2023 −156,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2023 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 154.025 lei | 271.773 lei | — |
| Venituri totale | 154.025 lei | 271.773 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 308.735 lei | 281.028 lei | 4.252 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 156.219 lei | 16.914 lei | 4.252 lei |
| Rezultat net | -156.219 lei | -16.914 lei | -4.252 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 467.266 lei | 299.823 lei | 2.948 lei |
| Datorii | 644.451 lei | 320.789 lei | 7.000 lei |
| Capitaluri proprii | -177.185 lei | -20.966 lei | -4.052 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este AGRICOM LIEBLING S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, AGRICOM LIEBLING S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul AGRICOM LIEBLING S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Liebling, Comuna Liebling, județul Timiș (nr. 573); numărul de înmatriculare e J|35|4199|2021, din 20.10.2021.
Ce cifră de afaceri a avut AGRICOM LIEBLING S.R.L. în 2023?
154.025 lei, cu 43% sub 2022 (271.773 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 156.219 lei.
Câți salariați are AGRICOM LIEBLING S.R.L.?
1 salariat în medie în 2023 (1 în 2022), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre AGRICOM LIEBLING S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.