ELEGANCE FUR & LEATHER S.R.L.
ELEGANCE FUR & LEATHER S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 45087652. Cifră de afaceri 2025: 2.374.342 lei, 3 salariați. Date ONR
Registru
- CUI
- 45087652
- Denumire
- ELEGANCE FUR & LEATHER S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|17983|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.10.2021
- Sediu
- FABRICA DE GHEAȚĂ, nr. 1, et. 8, ap. 66, CAMERA 1, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
Arată toate (12)
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.374.342 lei (+8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 91,2 mii lei · 2025 2,4 mil. lei · maxim 2025 2,4 mil. lei · minim 2021 91,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 12 mii lei · 2025 753,1 mii lei · maxim 2024 900,6 mii lei · minim 2021 12 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 2 · 2025 3 · maxim 2023 3 · minim 2022 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 2.374.342 lei | 2.196.356 lei | 980.655 lei | 1.077.710 lei | 91.201 lei |
| Venituri totale | 2.389.708 lei | 2.258.428 lei | 982.640 lei | 1.077.710 lei | 91.201 lei |
| Cheltuieli totale | 1.494.706 lei | 1.217.283 lei | 760.182 lei | 991.664 lei | 76.490 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 753.084 lei | 900.618 lei | 214.123 lei | 76.249 lei | 12.030 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 753.084 lei | 900.618 lei | 214.123 lei | 76.249 lei | 12.030 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 3.134.041 lei | 2.281.996 lei | 1.001.029 lei | 585.547 lei | 306.963 lei |
| Datorii | 2.280.139 lei | 1.078.776 lei | 698.427 lei | 497.068 lei | 294.733 lei |
| Capitaluri proprii | 853.902 lei | 1.203.220 lei | 302.602 lei | 88.479 lei | 12.230 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 2 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ELEGANCE FUR & LEATHER S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ELEGANCE FUR & LEATHER S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ELEGANCE FUR & LEATHER S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (FABRICA DE GHEAȚĂ, nr. 1, et. 8, ap. 66, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|40|17983|2021, din 20.10.2021.
Ce cifră de afaceri a avut ELEGANCE FUR & LEATHER S.R.L. în 2025?
2.374.342 lei, cu 8% peste 2024 (2.196.356 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 753.084 lei.
Câți salariați are ELEGANCE FUR & LEATHER S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ELEGANCE FUR & LEATHER S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.