SRAINER HOME CONSTRUCT S.R.L.
SRAINER HOME CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Lunca Cetățuii, Comuna Ciurea, Iași, CUI 45069656. Cifră de afaceri 2025: 443.336 lei, 3 salariați. Da
Registru
- CUI
- 45069656
- Denumire
- SRAINER HOME CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|3515|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.10.2021
- Sediu
- NATURII, nr. 28, CAMERA 2, Sat Lunca Cetățuii, Comuna Ciurea, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
Arată toate (15)
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 443.336 lei (+170% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 100,2 mii lei · 2025 443,3 mii lei · maxim 2025 443,3 mii lei · minim 2022 42,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 96,3 mii lei · 2025 194 mii lei · maxim 2025 194 mii lei · minim 2023 −200 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 3 · maxim 2025 3 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 443.336 lei | 164.502 lei | — | 42.336 lei | 100.155 lei |
| Venituri totale | 443.336 lei | 164.502 lei | 0 lei | 42.336 lei | 100.155 lei |
| Cheltuieli totale | 211.376 lei | 85.477 lei | 200 lei | 8.258 lei | 882 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 193.983 lei | 66.095 lei | 0 lei | 32.808 lei | 96.328 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 200 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 193.983 lei | 66.095 lei | -200 lei | 32.808 lei | 96.328 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 578.157 lei | 276.711 lei | 129.136 lei | 129.336 lei | 119.673 lei |
| Datorii | 188.943 lei | 81.480 lei | 0 lei | 0 lei | 23.145 lei |
| Capitaluri proprii | 389.214 lei | 195.231 lei | 129.136 lei | 129.336 lei | 96.528 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 1 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SRAINER HOME CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SRAINER HOME CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SRAINER HOME CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Lunca Cetățuii, Comuna Ciurea, județul Iași (NATURII, nr. 28, CAMERA 2); numărul de înmatriculare e J|22|3515|2021, din 18.10.2021.
Ce cifră de afaceri a avut SRAINER HOME CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
443.336 lei, cu 170% peste 2024 (164.502 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 193.983 lei.
Câți salariați are SRAINER HOME CONSTRUCT S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SRAINER HOME CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.