FIRST TOP SHINE S.R.L.
FIRST TOP SHINE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Brașov, CUI 45062399. Cifră de afaceri 2025: 620.769 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 45062399
- Denumire
- FIRST TOP SHINE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|1837|2024
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.06.2024
- Sediu
- SÎNPETRU, Str, Sfântul Ștefan nr. 10, Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
- 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 620.769 lei (-13% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 363 mii lei · 2025 620,8 mii lei · maxim 2023 1,2 mil. lei · minim 2022 363 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 −4 mii lei · 2025 −818,8 mii lei · maxim 2023 1,1 mil. lei · minim 2025 −818,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2024 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 620.769 lei | 716.721 lei | 1.210.618 lei | 363.048 lei | — |
| Venituri totale | 681.396 lei | 1.030.784 lei | 2.108.799 lei | 366.235 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 1.500.203 lei | 939.612 lei | 975.718 lei | 879.510 lei | 3.959 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 66.034 lei | 1.116.887 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 818.807 lei | 0 lei | 0 lei | 516.917 lei | 3.959 lei |
| Rezultat net | -818.807 lei | 66.034 lei | 1.116.887 lei | -516.917 lei | -3.959 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 3.289.496 lei | 4.724.356 lei | 3.967.129 lei | 122.443 lei | 4.159 lei |
| Datorii | 3.444.351 lei | 4.060.404 lei | 3.370.010 lei | 643.119 lei | 7.918 lei |
| Capitaluri proprii | -154.855 lei | 663.952 lei | 597.119 lei | -520.676 lei | -3.759 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FIRST TOP SHINE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, FIRST TOP SHINE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FIRST TOP SHINE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, județul Brașov (SÎNPETRU, Str, Sfântul Ștefan nr. 10); numărul de înmatriculare e J|08|1837|2024, din 10.06.2024.
Ce cifră de afaceri a avut FIRST TOP SHINE S.R.L. în 2025?
620.769 lei, cu 13% sub 2024 (716.721 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 818.807 lei.
De unde vin datele despre FIRST TOP SHINE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.