NOT CAMERA.THE MAN S.R.L.
NOT CAMERA.THE MAN S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Căscioarele, Comuna Găiseni, Giurgiu, CUI 45041868. Cifră de afaceri 2025: 103.945 lei. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 45041868
- Denumire
- NOT CAMERA.THE MAN S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|52|1073|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.10.2021
- Sediu
- Aprozarului, nr. 1, Sat Căscioarele, Comuna Găiseni, Giurgiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
Arată toate (19)
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 7420 Activități fotografice · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 103.945 lei (+4% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 1,4 mii lei · 2025 103,9 mii lei · maxim 2025 103,9 mii lei · minim 2021 1,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 215 lei · 2025 −986 lei · maxim 2024 16,3 mii lei · minim 2025 −986 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 0 · 2022 0 · maxim 2021 0 · minim 2021 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 103.945 lei | 100.084 lei | 37.455 lei | 28.695 lei | 1.395 lei |
| Venituri totale | 104.189 lei | 100.136 lei | 37.455 lei | 28.695 lei | 1.395 lei |
| Cheltuieli totale | 101.393 lei | 77.313 lei | 32.146 lei | 20.547 lei | 1.138 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 16.307 lei | 3.465 lei | 7.327 lei | 215 lei |
| Pierdere netă | 986 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -986 lei | 16.307 lei | 3.465 lei | 7.327 lei | 215 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 148.495 lei | 198.687 lei | 19.595 lei | 9.058 lei | 1.307 lei |
| Datorii | 121.967 lei | 171.173 lei | 8.388 lei | 1.316 lei | 892 lei |
| Capitaluri proprii | 26.528 lei | 27.514 lei | 11.207 lei | 7.742 lei | 415 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NOT CAMERA.THE MAN S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, NOT CAMERA.THE MAN S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul NOT CAMERA.THE MAN S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Căscioarele, Comuna Găiseni, județul Giurgiu (Aprozarului, nr. 1); numărul de înmatriculare e J|52|1073|2021, din 11.10.2021.
Ce cifră de afaceri a avut NOT CAMERA.THE MAN S.R.L. în 2025?
103.945 lei, cu 4% peste 2024 (100.084 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 986 lei.
De unde vin datele despre NOT CAMERA.THE MAN S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.