RUBI FARM SRL

RUBI FARM SRL: firmă în funcțiune din Sat Bulboaca, Comuna Deleni, Vaslui, CUI 4502883. Cifră de afaceri 2025: 133.455 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
4502883
Denumire
RUBI FARM SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|37|287|2010
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
26.11.2010
Sediu
Sat Bulboaca, Comuna Deleni, Vaslui
Activități autorizate (CAEN)
  • 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
  • 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate · rev. 2
  • 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate · rev. 2
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
  • 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
11.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
TRANSFER(SOSIRE)

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 133.455 lei (-3% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 200,7 mii lei · 2025 133,5 mii lei · maxim 2015 200,7 mii lei · minim 2025 133,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 25,9 mii lei · 2025 7,3 mii lei · maxim 2015 25,9 mii lei · minim 2019 6 mii lei.

Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă133.455 lei137.520 lei138.892 lei166.040 lei163.275 lei170.433 lei154.217 lei171.528 lei173.633 lei172.245 lei200.733 lei
Venituri totale133.457 lei137.522 lei138.895 lei166.042 lei163.277 lei170.833 lei154.219 lei172.293 lei173.638 lei172.250 lei200.735 lei
Cheltuieli totale124.842 lei119.949 lei122.139 lei149.405 lei142.867 lei147.622 lei143.647 lei148.277 lei158.787 lei147.024 lei168.775 lei
Rezultat
Profit net7.263 lei14.805 lei14.345 lei11.656 lei15.512 lei18.098 lei5.971 lei18.847 lei9.642 lei21.455 lei25.938 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net7.263 lei14.805 lei14.345 lei11.656 lei15.512 lei18.098 lei5.971 lei18.847 lei9.642 lei21.455 lei25.938 lei
Bilanț
Active totale40.464 lei45.115 lei43.363 lei36.840 lei53.295 lei48.145 lei47.187 lei54.117 lei56.811 lei62.841 lei127.375 lei
Datorii32.691 lei24.188 lei19.841 lei12.663 lei19.175 lei18.528 lei28.968 lei25.869 lei23.363 lei14.938 lei16.867 lei
Capitaluri proprii7.773 lei20.927 lei23.522 lei24.177 lei34.120 lei29.617 lei18.219 lei28.248 lei33.448 lei47.903 lei110.508 lei
Oameni
Număr mediu de salariați———————————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este RUBI FARM SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, RUBI FARM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul RUBI FARM SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bulboaca, Comuna Deleni, județul Vaslui; numărul de înmatriculare e J|37|287|2010, din 26.11.2010.

Ce cifră de afaceri a avut RUBI FARM SRL în 2025?

133.455 lei, cu 3% sub 2024 (137.520 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 7.263 lei.

De unde vin datele despre RUBI FARM SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.