CHAMPION SEMA CONSTRUCT S.R.L.

CHAMPION SEMA CONSTRUCT S.R.L.: firmă cu activitatea suspendată din București Sectorul 4, București, CUI 44988376. Cifră de afaceri 2024: 1.142.392 lei, 3 salar

Registru

CUI
44988376
Denumire
CHAMPION SEMA CONSTRUCT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|16921|2021
Stare în registru
cu activitatea suspendată
Data înmatriculării
30.09.2021
Sediu
Constantin Brâncoveanu, nr. 116, bl. M2/III, sc. 3, et. 3, ap. 138, CAMERA NR. 1, București Sectorul 4, București

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
08.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
SUSPENDARE ACTIVITATE

Financiar · 2021–2024 · 4 bilanțuri

Financiar · 2021–2024 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 1.142.392 lei (+19% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2021 190,5 mii lei · 2024 1,1 mil. lei · maxim 2024 1,1 mil. lei · minim 2021 190,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2021 167,3 mii lei · 2024 710,2 mii lei · maxim 2023 828,8 mii lei · minim 2022 145,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2024 3 · maxim 2024 3 · minim 2021 1.

Indicator2024202320222021
Activitate
Cifră de afaceri netă1.142.392 lei956.037 lei244.485 lei190.450 lei
Venituri totale1.142.392 lei956.037 lei244.485 lei190.450 lei
Cheltuieli totale314.188 lei114.812 lei97.172 lei21.030 lei
Rezultat
Profit net710.175 lei828.779 lei145.239 lei167.341 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net710.175 lei828.779 lei145.239 lei167.341 lei
Bilanț
Active totale2.034.363 lei1.150.828 lei396.685 lei172.675 lei
Datorii221.151 lei47.791 lei83.905 lei5.134 lei
Capitaluri proprii1.813.212 lei1.103.037 lei312.780 lei167.541 lei
Oameni
Număr mediu de salariați3121

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CHAMPION SEMA CONSTRUCT S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, CHAMPION SEMA CONSTRUCT S.R.L. figurează cu activitatea suspendată. La ANAF, pe 08.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul CHAMPION SEMA CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 4, județul București (Constantin Brâncoveanu, nr. 116, bl. M2/III, sc. 3, et. 3, ap. 138, CAMERA NR. 1); numărul de înmatriculare e J|40|16921|2021, din 30.09.2021.

Ce cifră de afaceri a avut CHAMPION SEMA CONSTRUCT S.R.L. în 2024?

1.142.392 lei, cu 19% peste 2023 (956.037 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 710.175 lei.

Câți salariați are CHAMPION SEMA CONSTRUCT S.R.L.?

3 salariați în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CHAMPION SEMA CONSTRUCT S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (08.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.