MSS TOP LINE SERV S.R.L.
MSS TOP LINE SERV S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Reșița, Caraș-Severin, CUI 44964024. Cifră de afaceri 2025: 208.640 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 44964024
- Denumire
- MSS TOP LINE SERV S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|11|572|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.09.2021
- Sediu
- LALELELOR, nr. 2, ap. 1, Municipiul Reșița, Caraș-Severin
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale · rev. 3
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5232 Activități de intermediere pentru transportul de pasageri · rev. 3
Arată toate (7)
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 208.640 lei (-37% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 23,1 mii lei · 2025 208,6 mii lei · maxim 2023 459,5 mii lei · minim 2021 23,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 4,1 mii lei · 2025 −39,6 mii lei · maxim 2023 30,6 mii lei · minim 2024 −112,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 2 · 2023 2 · maxim 2022 5 · minim 2021 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 208.640 lei | 330.969 lei | 459.515 lei | 234.937 lei | 23.089 lei |
| Venituri totale | 208.880 lei | 330.969 lei | 461.822 lei | 234.937 lei | 23.089 lei |
| Cheltuieli totale | 246.359 lei | 439.792 lei | 426.686 lei | 242.084 lei | 18.795 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 30.610 lei | 0 lei | 4.063 lei |
| Pierdere netă | 39.570 lei | 112.133 lei | 0 lei | 9.496 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -39.570 lei | -112.133 lei | 30.610 lei | -9.496 lei | 4.063 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 118.516 lei | 71.758 lei | 57.475 lei | 20.973 lei | 10.539 lei |
| Datorii | 246.631 lei | 183.691 lei | 32.098 lei | 26.206 lei | 6.276 lei |
| Capitaluri proprii | -128.115 lei | -111.933 lei | 25.377 lei | -5.233 lei | 4.263 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 2 | 5 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MSS TOP LINE SERV S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MSS TOP LINE SERV S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MSS TOP LINE SERV S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Reșița, județul Caraș-Severin (LALELELOR, nr. 2, ap. 1); numărul de înmatriculare e J|11|572|2021, din 24.09.2021.
Ce cifră de afaceri a avut MSS TOP LINE SERV S.R.L. în 2025?
208.640 lei, cu 37% sub 2024 (330.969 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 39.570 lei.
De unde vin datele despre MSS TOP LINE SERV S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.