DENIS BALLROOM S.R.L.
DENIS BALLROOM S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Grădișteanca, Comuna Gălăteni, Teleorman, CUI 44962970. Cifră de afaceri 2025: 199.563 lei, 1 salariați. Date
Registru
- CUI
- 44962970
- Denumire
- DENIS BALLROOM S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|34|771|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.09.2021
- Sediu
- GRĂDIȘTEANCA, Sat Grădișteanca, Comuna Gălăteni, Teleorman
- Activități autorizate (CAEN)
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 199.563 lei (+14% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 106,6 mii lei · 2025 199,6 mii lei · maxim 2025 199,6 mii lei · minim 2023 106,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 0 lei · 2025 −13,6 mii lei · maxim 2021 0 lei · minim 2024 −114,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2024 2 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 199.563 lei | 175.340 lei | 106.604 lei | — | — |
| Venituri totale | 199.563 lei | 175.340 lei | 109.119 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 211.152 lei | 288.375 lei | 152.038 lei | 1.815 lei | — |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 13.585 lei | 114.788 lei | 44.011 lei | 1.815 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -13.585 lei | -114.788 lei | -44.011 lei | -1.815 lei | 0 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 103.435 lei | 144.505 lei | 191.004 lei | 165 lei | 200 lei |
| Datorii | 277.434 lei | 304.919 lei | 236.630 lei | 1.780 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | -173.999 lei | -160.414 lei | -45.626 lei | -1.615 lei | 200 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DENIS BALLROOM S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, DENIS BALLROOM S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul DENIS BALLROOM S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Grădișteanca, Comuna Gălăteni, județul Teleorman (GRĂDIȘTEANCA); numărul de înmatriculare e J|34|771|2021, din 24.09.2021.
Ce cifră de afaceri a avut DENIS BALLROOM S.R.L. în 2025?
199.563 lei, cu 14% peste 2024 (175.340 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 13.585 lei.
Câți salariați are DENIS BALLROOM S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DENIS BALLROOM S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.