ANY BETTER S.R.L.

ANY BETTER S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Aroneanu, Comuna Aroneanu, Iași, CUI 44927913. Cifră de afaceri 2025: 275.650 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANA

Registru

CUI
44927913
Denumire
ANY BETTER S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|22|3148|2021
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
20.09.2021
Sediu
7 Oameni, nr. 17, CAMERA 3, Sat Aroneanu, Comuna Aroneanu, Iași
Activități autorizate (CAEN)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
  • 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
Arată toate (10)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
  • 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 275.650 lei (+2% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 46,2 mii lei · 2025 275,7 mii lei · maxim 2023 276,6 mii lei · minim 2022 46,2 mii lei.

Rezultat net (lei): 2021 −550 lei · 2025 149,4 mii lei · maxim 2023 190,7 mii lei · minim 2021 −550 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2021 0 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2021 0.

Indicator20252024202320222021
Activitate
Cifră de afaceri netă275.650 lei271.074 lei276.630 lei46.236 lei—
Venituri totale275.650 lei271.074 lei276.630 lei46.236 lei0 lei
Cheltuieli totale123.951 lei117.868 lei83.608 lei18.739 lei550 lei
Rezultat
Profit net149.356 lei150.632 lei190.671 lei27.044 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei550 lei
Rezultat net149.356 lei150.632 lei190.671 lei27.044 lei-550 lei
Bilanț
Active totale158.233 lei330.047 lei213.227 lei29.954 lei400 lei
Datorii8.560 lei179.175 lei22.167 lei3.260 lei750 lei
Capitaluri proprii149.673 lei150.872 lei191.060 lei26.694 lei-350 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11100

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este ANY BETTER S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, ANY BETTER S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul ANY BETTER S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Aroneanu, Comuna Aroneanu, județul Iași (7 Oameni, nr. 17, CAMERA 3); numărul de înmatriculare e J|22|3148|2021, din 20.09.2021.

Ce cifră de afaceri a avut ANY BETTER S.R.L. în 2025?

275.650 lei, cu 2% peste 2024 (271.074 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 149.356 lei.

Câți salariați are ANY BETTER S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre ANY BETTER S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.